Дуже довго Святослав Вакарчук не наважувався на народження первістка. Всю свою молодість він прожив разом з обраницею, яка виховувала дитину від попередніх стосунків, і ніколи не говорив публічно про те, чи хотів би мати спадкоємця. В якийсь момент воно ти навіть звикла до думки про те, що Вакарчук так і не стане татом.
Як раптом в мережі прогриміла новина про поповнення в сім’ї артиста. Виявляється, відома продюсерка народила співаку сина, який отримав ім’я Іван. Та хлопчика назвали на честь його дідуся.
Святослав Вакарчук розповів про свого батька та маленьких дітей
![Святослав Вакарчук розповів про дітей від нової дружини](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/01/4e9005d0-f62a-4c5e-91b0-4b79e7c0d748.jpeg)
Вже згодом у житті зірки з’явилася ще дочка. Дівчинка отримала ім’я Соломія. Зараз дітлахи ростуть разом із сестрою Софією, яка народилася у Євгенії Яцути від інших стосунків.
Тим часом Святослава Вакарчука постійно немає вдома, адже він зайнятий каструлями, благодійністю, інформаційну боротьбу і тощо. У своєму ексклюзивному коментарі музикант якось говорив, що дуже хоче проводити час зі своїми дітьми, але зараз йому доводиться розтавляти пріоритети. Якщо він хоче, аби його дітлахи росли у хороші щасливі країні, йому доводиться ставити її на перше місце.
Але нещодавно зірка також розповів про свого легендарного батька, який зробив великий внесок у розвиток України свого часу. Так, на його честь назвали вулицю, і у зв’язку з цим Святослав Вакарчук зробив публікацію на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, в якій заявив, що дуже почається своїм батьком, і так само хоча колись пишатися своїми дітьми.
Нагадуємо, досі невідомо, чи одружився Святослав Вакарчук зі своєю новою обраницею, хоча так само не було відомо, чи був він офіційно розписаний з колишньою дружиною. Де зараз Євгенія Яцута та її діти достеменно невідомо. Жінка не дає жодних інтерв’ю чи коментарів, і не активна в соцмережах.