43-річна Соломія Вітвицька виявилася дружиною спортсмена: ведуча відреагувала на новину про свій шлюб

Популярна українська телеведуча Соломія Вітвіцька відреагувала на новину в мережі про свій шлюб з відомим спортсменом та розповіла, що відбувається.

Про розлучення Соломії Вітвіцької стало відомо 4 роки тому. Тоді телеведуча далеко не одразу наважилася розповісти про те, що відбувається в її сім’ї. Як з’ясувалося, разом з режисером Владом Кочатковим зірка боролася за щастя в шлюбі приблизно рік, і навіть зверталася до сімейного психотерапевта, але врешті-решт він не допоміг зберегти сім’ю, а можливо навіть прискорив розлучення.

Перед тим, як розповісти правду, Соломія рушила до подруги у Сполучені Штати Америки, де провела місяць, а повернулася з готовою сенсацією. Але на відміну від очікувань, які мала аудиторія на цей рахунок, Вітвіцька та Кочатков продемонстрували чималу прив’язаність. Попри офіційне розставання, вони продовжували спілкуватися і навіть допомагали одне одному.

Соломія Вітвіцька розповіла новини зі свого особистого життя

Соломія Вітвіцька розповіла про фінансові складнощі у студентські роки
 Соломія Вітвіцька розповіла новини зі свого особистого життя

І лише через 4 роки Соломія потішила своїх шанувальників новиною про те, що перебуває в нових стосунках. Виявилося, що телеведуча закрутила роман із українським захисником, а тому здебільшого знаходиться з ним в розлуці. Все частіше на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram почали з’являтися спільні кадри з ним.

Тим часом в мережі обговорювалася перемога Олександра Усика, і у зв’язку з цим з’явилося повно матеріалів щодо його родини. І так склалося, що у статтю про дружину зірки поставили його фотографію з Соломією.

Соломія Вітвіцька розповіла новини зі свого особистого життя. Скріншот особистої сторінки зірки

Вітвіцька одразу ж на це відреагувала, посміявсясь. А також заявила, що з реальною дружиною боксера Катериною її об’єднує хіба що колір волосся.

Також ведуча зауважила, що обговорила даний випадок зі своїми друзями. Нагадуємо, що днями Олександр Усик виборов для України чемпіонський пояс і став чемпіоном світу.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.