Міка Ньютон вийшла на звʼязок з онкоцентру і розповіла про свій рак: волосся не видно, на голові картуз

Міка Ньютон вийшла на звʼязок з спеціалізованого центру і розповіла про свій рак. Співачка схвилювала публіку своїм виглядом та настроєм. Які результати?

7 років тому Міка Ньютон розбурхала мережу повідомленням про свої онкологічне захворювання. На той момент вона боролася з раком яєчників, про що розповіла далеко не одразу. Міка наважилася зізнатися у тому, через що проходила лише так би мовити на фініші, коли ремісія була майже досягнута.

Після видужання Міка організувала безліч ініціатив, завдяки яким мала можливість розповісти світу про те, що таке онкологія, як її запобігти, і як її попередити. Зокрема тоді вона зізналася, що допустила прогрес недуги саме через свою недбалість. Мовляв, мала усі симптоми, але вперто їх ігнорувала.

Міка Ньютон розповіла про свій стан здоров’я після багаторічної ремісії

Після досягнення стану ремісії Ньютон мала кожні декілька місяців проходити в онкологічний центр для перевірки. Це обов’язкова умова для того, щоб не дати організму повернутися до раку.

Міка Ньютон розповіла про свій стан здоров’я після багаторічної ремісії. Скріншот особистої сторінки зірки

Нещодавно Міка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram черговий знімок, який зробила в онкологічному центрі та зізналася, що прийшла на перевірку. Ба більше, вона також зізналася на рахунок своїх сподівань закінчити в цьому році проходити регулярні чекапи.

“Щасливого понеділка. Бажаю вам всього найкращого цього тижня. Я розпочинаю свій понеділок онкологічному центрі. Якщо бути чесною, це далеко не найулюбленіше моє заняття. Але я намагаюся залишатися на позитиві. Сподіваюся, що цей рік буде останнім у відвідуванні центру і я буду назавжди вільною від раку”

Нагадуємо, що приблизно в той самий період в Україні від раку лікувалася Алла Мазур, яка до останнього мовчала про свій стан. Втім, публіка здогадалися, адже бачила, що телеведуча постійно носить перуки.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.