“Я не хочу в це вірити”: Слава Камінська розповіла про смерть близької людини і вразила прощальним зізнанням

Слава Камінська поділилася сумною новиною щодо близької людини та публічно попрощалася з нею. Що їх пов'язувало та які обставини? Артистка розповіла про свої почуття.

Усі ці 2 роки Слава Камінська перебуває в Нідерландах разом зі своїми дітьми, подругами та близькими людьми. Спочатку співачці було дуже важко адаптуватися до нових реалій. Зокрема, вона скаржилася на те, що в неї немає помічників по догляду за домівкою, нянь, і все це стало для неї проблемою.

Пізніше на співачку чекали зіткнення зі своїми співвітчизниками на рахунок мови. Слава не хотіла змінювати свій репертуар, але врешті-решт все ж таки спробувала після численних суперечок з власними слухачами. І хоча Камінська по мінімуму говорить про події на її батьківщині, інколи нагадує про те, що і її близькі захищають Україну.

Слава Камінська розповіла про особисту втрату близької людини

Слава Камінська показала, як виглядає із зайвими кілограмами
 Слава Камінська розповіла про особисту втрату близької людини

І нещодавно стало відомо про смерть однієї такої людини. Артистка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію-прощання, в якій зізналася, що до останнього сподівалася на фальшивість повідомлення щодо смерті свого близького друга.

Вона додала велику кількість різноманітних кадрів, на яких вони поставали у різні часи та за різних обставин, але завжди щасливі та веселі. Камінська додала, що не хоче вірити у смерть друга, і також зізналася, що в неї просто не вистачає слів, аби описати свій стан.

Безсумнівно, підписників артистки ця новина дуже засмутила, і вони взялися виражати свої співчуття.

Нагадуємо, що 2 роки тому скандал також поирапив колишній чолоовік зірки. Едгар Камінський виїхав з України, чим викликав шквал негативу на свою адресу. З’являлась навіть інформація про вивіз медичного обладнання, але Слава дану інформацію спростувала і намагалася усіма можливими способами захистити екс-благовірного.

Зараз вони прекрасно спілкуються між собою, а Едгар регулярно навідується до дітей.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.