Ольга Мартиновська на новому кастингу на “МастерШеф” ошелешила відкритою вакансією: “Ектора замінити”

Суддя "МастерШеф" Ольга Мартиновська розповіла про розкішну вакансію прямо на кастингу. Кого шукає зірка ресторанної справи, і чи є шанси у звичайних кулінарів?

Популярне українське кулінарне шоу з’являється на екранах вже багато років. За цей час судді стали справжніми зірками. Їхні ресторани користуються особливою увагою, адже Володимир Ярославський, Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновський буквально являються рекламою для них, що з’являється на телеканалах щотижня.

Однак, шлях усіх трьох був не з простих. Ектор розпочинав свою роботу ще з Колумбії, встиг засвітитися в Канаді, але для бізнесу обрав Україну. Свого часу він працював і в ресторанах, і приватним шефом. І примітно, що остання професія часом може оплачуватися настільки високо, що кухарі мішленівських ресторанів можуть позаздрити.

Суддя МастерШеф Ольга Мартиновська розповіла, кого шукає

Хто претендує на серце Олі Мартиновської
 Суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська розповіла, кого шукає

Нещодавно Ольга потішила своїх підписників, серед яких велика кількість професіоналів кулінарної справи новиною про те, що відкрилася вакансія приватного кухаря. Про це вона повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

“Друзі, є розкішна вакансія. Ні ні, не замінити Ектора. Потрібен шеф-кухар, в сім’ю, без проживання. Сім’я чудова, мої друзі. Локація — майже Київ”

 Суддя МастерШеф Ольга Мартиновська розповіла, кого шукає

Нагадуємо, що декілька місяців тому Ольга вперше розповіла про свій новий роман. У судді кулінарного шоу нарешті з’явився коханий, якого вона деякий час ховала. Він також має пряме відношення до ресторанної справи, є шеф-кухаром, і ресторатором. Його звуть Русланом. Тривалий час Ольгу підозрювали у любовному зв’язку з Володимиром Ярославським, але ця новина повністю зруйнувала мрії шанувальників про те, що колись вони заявлять про своє кохання.

Варто також відмітити, що вже ходили чутки про те, що суддя кулінарного шоу скоро піде і з’явиться якраз така вакансія. Але на даний момент видно, що ніхто з зірок не збирається покидати цього місця.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.