Аліна Гросу після того, як вдруге вийшла заміж, приголомшила радісною новиною: “Цій булочці сьогодні рік”

Українська співачка Аліна Гросу, яка нещодавно вийшла вдруге заміж, розповіла про радісну подію у родині. Рік тому в її житті з'явилося це маленьке диво.

Нещодавно українська співачка Аліна Гросу, яка майже два роки тому переїхала до США, вдруге вийшла заміж. Радісною подією дівчина поділилася у Instagram. Щоправда, розкривати ім’я свого нового чоловіка артистка не поспішає, натомість із радістю ділиться іншими не менш приємними новинами.

Так, напередодні Гросу оприлюднила миле відео, на якому знято її милий домашній вихованець – собачка породи шпіц на прізвисько Аляска.

Аліна Гросу святкує день народження свого домашнього вихованця
Аліна Гросу святкує день народження свого домашнього вихованця

“Цій булочці сьогодні рік”, – поділилася радісною подією Гросу.

Зазначимо, що Аліна Гросу завжди хотіла завести собаку. Коли артистка переїхала до Лос-Анджелеса (США), то вирішила здійснити мрію дитинства. За словами співачки, їй потрібен був друг, щоб не почуватися самотньою. Незабаром у Аліни з’явилася чотирилапа подружка Аляска, в якій вона не чує душі.

Аліна Гросу святкує день народження свого домашнього вихованця
Аліна Гросу святкує день народження свого домашнього вихованця

Потім у житті співачки відбулися ще більш кардинальніші зміни – Гросу вдруге вийшла заміж. І хоча вона не показує обличчя свого чоловіка, багато шанувальників припускають, що це російський актор Роман Полянський, з якою співачка мала пристрасний роман напередодні війни. Підписники дійшли такого висновку після того, як ретельно вивчили фотографії та відео з весілля. Сама ж Гросу продовжує зберігати інтригу та не коментує чутки.

Аліна Гросу вийшла заміж вдруге
Аліна Гросу вийшла заміж вдруге

Нагадаємо, що Аліна Гросу вже вдруге одружена. Першим чоловіком артистки був молодий російський бізнесмен Олександр Комков. Їхнє весілля проходило в Італії. Серед гостей були українські зірки – Ірина Білик, Павло Зібров, Віталій Козловський та Дмитро Коляденко. Проте незабаром шлюб розпався через зраду чоловіка, яку Аліна досі не пробачила.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.