Цибульська розповіла про зміни в житті Камалії за рік після розлучення із Захуром: “Камуся закохалася”

Ольга Цибульська розповіла про зміни в особистому житті Камалії за рік після розлучення із бізнесменом Мохаммадом Захуром. Чи правда у зірки новий роман?

Рік тому стало відомо, що Камалія та її чоловік-мільярдер Захур вирішили розлучатися. Тоді обидва не стали називати причину даного рішення, тому просто зробила висновок, що конфлікту посприяла проблема, яку Камалія описувала раніше. За словами співачки, вона сильно образилася на благовірного через те, що у її конфлікті з його дочкою він підтримав саме спадкоємицю.

Але насправді на той момент родина вже дуже довго знаходилася у розлуці. Що зазвичай і призводить до рішення повністю розірвати стосунки. До сьогодні мільярдер живе у Великобританії, а його колишня дружина перебуває в Україні, і чекає, коли в неї з’явиться можливість забрати дочок до себе.

Ольга Цибульська розповіла про зміни в особистому житті Камалії

Камалія зненацька засвітилася з колишнім чоловіком Захуром
Ольга Цибульська розповіла про зміни в особистому житті Камалії

І все-б нічого, але нещодавно Богдан Беспалов повідомив про те, що у артистки з’явився новий коханий. Журналісти поцікавилися на цей рахунок і у Олі Цибульського і, чи знає вона щось про особисте життя своєї колеги.

“Кажуть, Камуся закохалася. Так. Ходять чутки. Не знаю, чи це правда. І мені здається – ми не так близько спілкувалися, – але вона дуже щиро вміє радіти за інших. І тому боженька їй дає все, що в неї є”

Нагадуємо, що близько місяця тому в мережі з’явилися фотографії, на яких співачка постала з сильними синцями. Тоді поповзли чутки про те, що колишній чоловік її ображав у шлюбі. Але співачка одразу відреагувала на це та заявила, що нічого подібного не було.

Вона підкреслила, що її благовірний був ледь не найдобрішим чоловіком в її житті, і залишається для неї дуже дорогим і важливим. Однак навпроти, вона так і не розповіла, звідки взялися ці кадри, і хто з нею це зробив.

За думкою Богдана Беспалова, це було провиною саме нового обранця артистки, в якого вона закохалася після розлучення з мільярдером.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.