З гітарою та піснями: Репяхова показала, як виглядає Віктор Павлік через тиждень після операції на серці

Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова продовжує інформувати своїх підписників про стан здоров'я 58-річного артиста. Сльози та переживання позаду, попереду лише довге щасливе життя.

Напередодні молода дружина Віктора Павліка нарешті зізналася, що стало приводом її гірких сліз на камеру і розповіла про складний період життя, яке вони пережили з чоловіком. Справа в тому, що цими днями артисту провели складну операцію на серці. До виписки з клініки Репяхова тримала це в секреті, а потім представила відео, на якому зняла все, що відбувалося з нею і з чоловіком.

Щоправда, деякі шанувальники співака сприйняли “кліп” негативно.

“У такий складний момент життя знімати … контент наше все”, – обурилися користувачі Мережі.

На що Катя відповіла, що якщо комусь щось не подобається, то “гуляйте вальсом”, що вона нікому не обіцяла бути “зручною та хорошою”.

Чим займалася Репяхова, поки Віктор Павлік був у реанімації
Чим займалася Репяхова, поки Віктор Павлік був у реанімації

Вже пізніше Репяхова надала те, що не увійшло до її “кіно”. Кадри, як разом із чоловіком знаходиться в палаті, раціон його харчування, перші знімки після реанімації, розповіла, що зробив її чоловік після того, як стало йому краще, а також записала відео де Павлік у вишиванці з гітарою в руках співає пісні.

Репяхова показала, як виглядає Віктор Павлік через тиждень після операції на серці
Репяхова показала, як виглядає Віктор Павлік через тиждень після операції на серці

У коментарі Катя написала, що артист зробив операцію лише заради маленького сина Михасика, і тепер його життю нічого не загрожує. Реабелітація пройшла дуже швидко. Віктора Павліка вже відпустили додому. Як відбувалася виписка, Катя теж зняла на камеру.

На відео зірковий співак подякував всім лікарям та персоналу клініки серця, а також вкотре освідчився в коханні своїй дружині.

Репяхова показала, як виглядає Віктор Павлік через тиждень після операції на серці
Репяхова показала, як виглядає Віктор Павлік через тиждень після операції на серці

А поки Віктор Павлік лежав у лікарні, його молода дружина Репяхова зробила ще багато справ – провела розіграш у Instagram, а також розповіла, що скоро стане хрещеною мамою для дочки своєї подруги-блогерки. Це все теж зняла на камеру.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.