Наталія Могилевська розповіла про розставання з коханим, з яким вона відчула себе мамою: уся причина в ній

Популярна українська співачка Наталія Могилевська розповіла, чому чоловік, якого вона вважала коханням усього свого життя, раптом відмовився від неї та пішов.

Свого часу Наталія Могилевська та Єгор Долінін не вважалися найкрасивішою парою в українському шоу-бізнесі. Він не так давно розлучився і виховував трьох прекрасних дочок, вона вже давно була вільною і мріяла про велике кохання. Обидва неймовірно красиві, талановиті та успішні. Звичайно, їх звела наче сама доля. Єгор звернув свою увагу на артистку майже одразу, і прекрасно знав, хто вона.

Але на той момент не усвідомлював, що її слова стане на заваді розвитку стосунків, і навіть стане причиною їхнього розставання. У своєму інтерв’ю Єгор неодноразово говорив про те, що настільки сильно ревнував Наталію, що не міг цього витримувати. І ревнував він її не до інших чоловіків, а саме до роботи, якій вона присвячували більшість свого часу.

Наталія Могилевська розповіла, чому Єгор Долінін порвав з нею

Наталія Могилевська та Єгор Долінін
Наталія Могилевська та Єгор Долінін

З ним Наталія Могилевська вперше відчула, що таке бути матір’ю. Тоді ж вона заявила, що хоче народити свою дитину, а також прийняла його дочок як своїх рідних. Поговорювали, що вона надзвичайно до них прив’язалашся. Розставання з Єгором стало для неї мукою.

Але Могилевська швидко знайшла рішення для цієї проблеми: вона придбала квартиру поруч з квартирою свого коханого і показала йому компроміс, до якого вона додумалася. Тепер, їй не потрібно було їхати на роботу чи в офіс, адже у будь-який момент, коли вона мала відлучитися, вона просто переходила з одного приміщення в інше, і Єгору це сподобалося.

І все ж таки навіть в цього рішення надовго не вистачило. Через 5 років пара все ж таки прийшла до висновку, що необхідно розійтися. Наталія та Єгор не повідомляли про своє розставання, просто в якийсь момент припинили виходити разом в люди, а ще пізніше вже попадалися у кадр у супроводі інших людей.

Коли бізнесмен одружився ще раз ім’я Наталі Могилевської з’являлися у заголовках декілька місяців підряд, і врешті-решт артистка прийняла рішення вперше і востаннє заговорити про бізнесмена. Вона заявила, що для неї це питання назавжди закрите, і вона більше ніколи не буде говорити в інтерв’ю про колишнього.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.