Тоня Матвієнко відповіла, що обере: сусідський шашлик чи Арсена Мірзояна? Правда життя вражає

Українська співачка Тоня Матвієнко видала правду життя та порівняла Арсена Мірзояна із сусідським шашликом. У цьому жартівливому порівнянні виграє, мабуть, не чоловік.

Українська співачка Тоня Матвієнко неодноразово зізнавалася, що дуже любить та цінує свого чоловіка Арсена Мірзояна, який останнім часом став для неї єдиною підтримкою та опорою. Їхнє кохання пережило чимало кризових моментів, але пройшло крізь усі випробування і тепер вони близькі, як ніколи.

Тоня Матвієнко порівняла Арсена Мірзояна та сусідський шашлик
Тоня Матвієнко порівняла Арсена Мірзояна та сусідський шашлик

В одному з останніх інтерв’ю Мірзоян зізнавався, що після початку війни та тривалої розлуки обидва зрозуміли, наскільки важливі один для одного. Проте, нещодавно Тоня Матвієнко вирішила спростувати міцний зв’язок із чоловіком і жартома порівняла його з сусідським шашликом.

“Бачити губи, які не можеш поцілувати це боляче, але набагато гірше…нюхати сусідський шашлик, який можна з’їсти”,- написала Тоня у мікроблозі.

Тоня Матвієнко порівняла Арсена Мірзояна та сусідський шашлик
Тоня Матвієнко порівняла Арсена Мірзояна та сусідський шашлик

Що мала на увазі артистка, залишається загадкою.

Нагадаємо, що Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшли довгий і тернистий шлях, перш ніж стати однією з найміцніших та найромантичніших пар в українському шоу-бізнесі. Їхня перша зустріч відбулася у 2011 році, коли обидва брали участь у вокальному конкурсі “Голос країні”. Тоня – дочка відомої співачки, Арсен – простий робітник Запорізького заводу, який мав дуже непогані вокальні дані. На момент знайомства чоловік був щасливо одружений. У рідному місті на нього чекала дружина та двоє синів. Антоніна кілька років, як розлучилася з першим чоловіком і одна виховувала дочку.

Арсен Мірзоян показав, як виглядала Тоня Матвієнко 13 років тому
Арсен Мірзоян показав, як виглядала Тоня Матвієнко 13 років тому

Спочатку пара просто спілкувалася, потім між ними почали з’являтися почуття, яким обидва намагалися чинити опір, проте незабаром це стало неможливо. Арсен пішов із сім’ї і почав жити з Тонею. Незабаром у пари народилася дочка, яку назвали Ніною на честь знаменитої бабусі. Як тільки дівчинка трохи підросла Матвієнко та Мірзоян зіграли гучне весілля.

 

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.