Стала тією, котра залишила вірного і люблячого чоловіка заради ловеласа: Ані Лорак розповіла свою історію

Популярна російська співачка українського походження Ані Лорак вразила мережу раптовою історію кохання, про яку стало відомо лише нещодавно.

Понад 10 років Ані Лорак вважається співачкою, який не щастить у коханні більше за всіх. Її першим обранцем був продюсер Юрій Фалеса, який на той час був одружений, і до того ж почав зустрічатися з дуже юною дівчиною, що вже для багатьох глядачів дуже неправильно.

Пізніше Кароліна закохалася у футболіста і залишила заради нього продюсера, але щасливої історії з цього не вийшло: спортсмен покинув співачку, розбивши її серце. Здавалося, що після цього Лорак все ж таки змогла знайти своє істинне щастя, побравшись з турецьким бізнесменом.

Але і тут її чекало велике розчарування: підприємець був невірний їй і зловживав довірою. Врешті-решт докази його зради навіть потрапили до мережі, що перетворилося у величезний скандал.

Ані Лорак презентувала новий кліп та стала Анною Кареніною

Ані Лорак у темних окулярах засвітилася на світлій тусовці у Москві
 Ані Лорак презентувала новий кліп та стала Анною Кареніною

Після розлучення Кароліні приписували роман з альфонсом Єгором Глібом, хоча зірка ніколи його не підтверджувала, а зараз вона стосунках з іспанським тренером Ісааком. Вперше за багато років Кароліна знову виглядає щасливою, хоча погані стосунки зі співвітчизниками здавалося повинні булиб хоча б трошки змінити її світогляд.

Натомість Лорак все більше і більше працює в Москві, з якої у 2022-у просто втекла. Наприклад, нещодавно вийшов її новий кліп, в якому вона постала в ролі Анни Кареніної. Примітно, що ця героїня вельми близька до співачки за характером. Однак, її чекала дуже сумна доля.

Публіці нова композиція зірки сподобалася, хоча звичайно було і багато критики.

Нагадуємо, що публіка чекала від Ані Лорак на позицію протягом півроку. Але влітку 2022-го Кароліна не тільки вирішила не підтримувати свою батьківщину, але й повернулася до Москви, чим повністю розчарувала своїх шанувальників в Україні, і можна сказати, назавжди розірвала стосунки з ними.

Раніше з’являлася інформація, що обрати саме цей шлях Ані Лорак вмовив Філіп Кіркоров. Нібито сам артист взагалі був не в захваті від того, що відбувається, але все ж таки обрав гроші, і свою зіркову подруго налаштував саме на фінансову складову справи.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.