50-річний Геннадій Вітер розкритикував поведінку свого товариша Олега Винника: “Не зміг підтримати друзів”

Геннадій Вітер не тільки розповів про стосунки зі своїм колишнім другом Олегом Винником, а й зізнався, чим закінчилося його листування з обраницею зірки.

Відомий український виконавець Геннадій Вітер зізнався, що тривалий час тісно спілкувався з популярним артистом Олегом Винником. Щобільше, чоловіки не просто підтримували контакт, а були справжніми друзями. На жаль, їх спілкування раптово припинилося.

Про це Геннадій розповів проєкту “ЖВЛ“. За його словами, він неабияк здивований поведінкою співака після початку повномасштабної війни. Мало того, що Олег відмовився виходити на зв’язок з шанувальниками та зник з медійного простору, чоловік “забив” на своє оточення.

“Ти вважав цю людину насправді близькою, але після вторгнення він просто зник”, – розповів Вітер.

Геннадій Вітер розкритикував свого друга Олега Винника
Геннадій Вітер розкритикував свого друга Олега Винника

Чоловік розповів, що артист образився на нього, через те, що Вітер йому не зателефонував йому жодного разу, хоча сам не дав свого нового номера телефона. Крім того, Геннадій намагався списатися з коханою жінкою Олега, але все було марно. Вона просто вирішила не відповідати. Перше смс від Таюне він отримав через 7 місяців, коли зрозумів, що не хоче таких друзів.

“Я намагався списатися з людиною, з якою він живе, з Таєю. І вона відповіла на моє повідомлення через сім з половиною місяців. Я вже не відповідав, бо розумів, мені вже це нецікаво”, – пояснив співак.

Геннадій Вітер розкритикував свого друга Олега Винника
Геннадій Вітер розкритикував свого друга Олега Винника

Артист зазначив, що не розуміє колишнього товариша та його дії. На цього думку Олег показав себе справжнім, відмовившись від друзів та припинивши їй спілкування. Зважаючи на ситуацію, він назвав артиста “слабкою людиною”.

“Олег виявися просто слабкою людиною, який не зміг підтримати друзів”, – наголошує Генадій.

Геннадій Вітер розкритикував свого друга Олега Винника
Геннадій Вітер розкритикував свого друга Олега Винника

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.