“Просто набратися терпіння”: Ані Лорак поскаржилася на 12-річну дочку від колишнього чоловіка Налчаджиоглу

Знаменита співачка Ані Лорак вразила мережу зізнанням про складнощі у вихованні своєї дочки Софії, які на даний момент 12 років. Що відбувається?

12 років тому у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Ані Лорак народила свого первістка. Дівчинку назвали Софією — ідеальне ім’я для інтернаціонального шлюбу, адже воно є як в турецькій культурі, так і в українській.

Вже через декілька років пара повністю перебралася до російської федерації, де дівчинка і росла. Для маленької красуні елітне життя, величезні будинки, автомобілі та найкращі гаджети — це звична справа. Неодноразово знаменитості говорили про те, наскільки їм важко впоратися з власними дітьми, особливо з підлітками, зважаючи на той факт, що вони ростуть абсолютно в інших умовах.

Ані Лорак поскаржилася на свою 12-річну дочку

Як Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу виховали доньку
Як Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу виховали доньку

Нещодавно до цієї історії приєдналася і Ані Лорак, але у її випадку вона здебільшого зважає свою увагу на те, як сильно Софія взаємодіє з гаджетами, які складно що це приносить.

“Підлітки в наш час — це інший рівень складності, я би сказала. Зараз все ускладнилося тим, що з’явився доступ до величезної кількості інформації, діти буквально не вилазять із гаджетів”, — поділилася вона.

Проте співачці вдалося знайти підхід до доньки через любов та підтримку, тож у їхній родині все спокійно.

Нагадуємо, що з батьком дівчинки Ані Лорак розлучилася більше шести років тому. Офіційна причина розставання — невірність зі сторони турка. Неодноразово про це говорили в пресі, а останньою краплею стали фотографії, які потрапили до рук журналістів і було швидко розповсюджені.

Пізніше урок давала інтерв’ю, в якому зізналася, що коханий зраджував їй навіть тоді, коли вона носила під серцем дитину. Втім, Софія у прекрасних стосунках зі своїм батьком, і навіть знайомиться з його обраницями.

Кароліна зараз також не самотня і вже будує своє щастя з іспанським тренером Ісааком. Пара поки що не живе разом, однак постійно їздить одне до одного в гості.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.