Ірина Горова розповіла, за кого вийшла заміж її дочка не від Потапа та ким працює: “Чоловік у неї іноземець”

Відома українська продюсерка Ірина Горова вперше розповіла про те, як склалося життя її дочки Наталії: за кого вона вийшла заміж, де проживає і ким працює.

На усіх сімейних знімках Ірини хорової та Потапа завжди з’являлася дівчина на ім’я Наталія. Вона дочка продюсерка від перших стосунків з Юрієм городом, який до того ж був кращим другом самого Олексія.

Потап виховував Наталку як рідну, тому дівчині свого часу пощастило: в неї було аж двоє чоловіків, які виконували роль її татусів.

Ірина Горова розповіла, як склалося життя її старшої дочки Наталії

Потап та Ірина Горова з дітьми
Ірина Горова розповіла, як склалося життя її старшої дочки Наталії

Після 2 4 лютого Наталія евакуювалася разом зі своєю матір’ю та братом Андрієм, але пізніше в Україну та коли не повернулася. Стало відомо, що вона вийшла заміж та налагодила своє особисте життя за кордоном. Чоловіка вона показувати відмовлялася, але до матері приїжджала час від часу і проводила з сім’єю вихідні.

Наталія також залишила своїй родині власного улюбленця Жоріка, який постійно з’являється на особистих сторінках Ірини та Андрія в соціальній мережі Instagram. Нещодавно Горова дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї старшої дочки і розповіла, як склалося її життя за ці 2 роки.

“Вийшла заміж, зараз перебуває у Варшаві. До цього жила в Кракові – в неї робота маркетологом, може виконувати її з будь-якого місця проживання. Нещодавно була в Києві тиждень, приїде скоро ще на тиждень. Без чоловіка, сама приїздить. Чоловік у неї іноземець! Наталя робить все для того, щоб приїхати і побути з нами. А тепер залишила мені ще свою собачку Жоріка, за яким скучила”

Також Ірина зазначила, що догляд за собакою забирає в неї багато зусиль, адже часу у зірки не вистачає.

Примітно, що за цей час надзвичайно підріс молодший син зірки Андрій, який все більше схожий на свою матір, хоча спочатку здавалося, що дитина буде копію Потапа. Ходили чутки про те, що між ним та його батьком значно зіпсувалися стосунки, але Ірина Горова та її син спростували дану інформацію.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.