Не продюсер, але теж не промах: як виглядає перше кохання Насті Каменських і яке горе вони пережили разом

Українська співачка Настя Каменських вже 5 років, як заміжня. Проте, до шлюбу з Потапом, вона мала інші серйозні стосунки, які могли дійти до весілля.

Відома українська виконавиця Анастасія Каменських до заміжжя з продюсером Олексієм Потапенко мала серйозні стосунки з іншим чоловіком. Мало хто знає, але у пари все було серйозно, а причиною їх розтавання став не холод у почуттях, а  трагічний випадок.

Обранцем співачки став її одногрупник Володимир Дятлов, з яким вони разом вивчати економіку у столичному виші. 2005 рік приніс парі багато позитивних емоцій, спільні захоплення та теплі романтичні почуття. Кохання окриляло й здавалося нічого не зможе їх розлучити. Проте, доля буває несправедливою.

Настя Каменських розповіла про своє перше кохання
Настя Каменських розповіла про своє перше кохання

Вже за рік, Настя з Володимиром його батьками та сестрою їхали до Миколаєва. Родина потрапила в страшну аварію, в результаті якої близькі чоловіка загинули. Співачка також не обійшлася без травм, але на щастя залишилася жива.

Після цього, життя Дятлова кардинально перевернулося. Чоловік вирішив покинути життя у столиці та залишитися в рідному місті, щоб підтримувати бабусю, яка через трагедію залишилася сама. А ось Настя повернулася до Києва та почала будувати кар’єру.

Настя Каменських розповіла про своє перше кохання
Настя Каменських розповіла про своє перше кохання

Довгих три роки вони підтримували стосунки на відстані, постійно навідували одне одного. Проте, зрештою з їх теплих романтичних почуттів пропала романтика й пара вирішила розійтися полюбовно.

Цікаво, що майбутнє принесло їм спільну дитину. Настя та Володимир похрестили дитину друзів та стали кумами. Згідно з чутками, наразі чоловік має заклад громадського харчування в Миколаєві та займає посаду директора сільськогосподарського підприємства. Також, чоловік пробував себе у політиці, але схоже, не задалося.

Настя Каменських розповіла про своє перше кохання
Настя Каменських розповіла про своє перше кохання

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.