У розлученої Ані Лорак зруйнувалися чергові стосунки, і цього разу проблема у співачці — “Вона зробила це”

Популярна співачка Ані Лорак давно заробила собі славу жінки, який дуже не щастить з чоловіками та стосунками. І тим не менш, вона ніколи не падала духом.

У зірки не вийшло знайти собі чоловіка, якого вона змогла назвати своєю долею. І ба більше, на неї чекали скандальні інтерв’ю, зізнання, фотографії зі зрадою її благовірного. Все це лише зруйнувало віру фанатів зірки у те, що її оточують достойні люди, і що врешті-решт, вона таки зможе знайти своє щастя. Подейкували і про те, що з друзями їй також не щастить, але це не так часто стає темою для обговорень, так як тема менше драматична.

Влад Дарвін розповів, чому розірвав взаємини з Ані Лорак

Ані Лорак поскаржилась на те, що її хочуть позбавити звання народної артистки
 Влад Дарвін розповів, чому розірвав взаємини з Ані Лорак

Що стосується багатьох близьких зірки, то вони відмовилися від неї не через особисту зраду, а через різні погляди. Наприклад, кума Ані Лорак Лілія Подкопаєва прямо заявила, що після 24 лютого Кароліна не сказала їй ані слова підтримки, і сама поводилася так, ніби нічого не відбувається, що в результаті призвело до повного анулювання їхніх взаємин, хоча між собою жінки навіть не сварилися.

Днями Влад Дарвін також розповів про свій досвід з артисткою. За його словами, їхні взаємини також обірвалися через позицію Ані Лорак та її небажання встати на захист власної батьківщини. Хоча співак розповів, що співпрацювали вони достатньо довго.

“Ми з нею не підтримуємо жодних стосунків. Вони обірвалися ще до вторгнення. Задовго до нього. Тому що не було послідовної позиції у цієї співачки щодо України. Вона і не з’явилася. Події змусил  деяких артистів приймати остаточне рішення у своєму житті. Вона зробила це не на користь України та свого народу”, – розповів Влад Дарвін у коментарі “Так ТБ”.

Нагадуємо, що у 2022-у Ані Лорак зникла з інформаційного простору аж на півроку і навіть видалила особисту сторінку в соціальній мережі Instagram. Але пізніше з’явилася, як ні в чому не бувало, після чого дала велике інтерв’ю, що обурило українців. Зокрема критикувалися висловлювання, які вона підбирала.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.