Андрій Данилко вперше розповів про свої почуття до Інни Білоконь: все стало зрозуміло ще у студентські часи

Андрій Данилко неодноразово отримував питання на рахунок Інни Білоконь та справжнього стану їхніх стосунків, і лише раз розповів про те, що між ними, починаючи з самого початку.

Андрій Данилко виступає на вітчизняній сцені вже більше 30 років. Увесь цей час поруч з ним кожного разу виходить його приятелька та колега Інна Білоконь. Вона грає матір Вєрки Сердючки Інну Адольфівну, яка так полюбилася вимогливій публіці.

Час іде, але ці двоє наче не розлий вода, що неодноразово породжувало різноманітні чутки про справжній стан їхніх стосунків. Зокрема поговорювали, нібито між колегами насправді роман. У боротьбі з цими плітками не допомагало нічого, навіть той факт, що Білоконь насправді давно заміжня.

Андрій Данилко розповів, як ставиться до Інни Білоконь

Інна Білоконь показала дорослу доньку
Андрій Данилко розповів, як ставиться до Інни Білоконь

Андрій завжди говорив про те, що вони добрі друзі, але в одному зі своїх інтерв’ю все ж таки у подробицях розписав, як насправді розвивалися їхні стосунки.

“Інка залишилася єдиним другом з тих часів. Наша зустріч – це була повна антипатія. Я думав: “Боже, що це? І такої думки була вона. Вона була красунею, а я – красень, як Селена Гомес та Джастін Бібер. У неї була спідниця-татянка, турецький светр, мілірування… І я теж був красенем, спеціально одягав великі куртки, щоб більше здаватися, бо без них я худим був, реально швабра”, – згадує Данилко.

Тоді ж він розповів і про те, як вони розпочинали свій творчий шлях, і навіть ходили разом до ворожки.

Примітно, що Інна Білоконь не так давно стала бабусею: її дочка Яна народила первістка. Тим часом Андрій Данилко так і не побудував сім’ї. В 2022-у він спілкувався з журналістами у себе в квартирі біля Хрещатику вперше, і тоді ж він розповів про те, що неодноразово намагався вступити у союз і створити родину, але кожного разу все було марно, і врешті-решт він просто змирився з тим, що йому приготувала доля.

А от акторка Радмила Щоголева, яка свого часу грала Гелю, якось розповіла, що виявляється між нею та артистом була певна близькість, але розсталися вони недобре.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.