Темний каштан як у сестри: не повірите, але Ольга Сумська з’явилася з шоколадним волоссям і стрижкою каре

Актриса Ольга Сумська, яка багато років не змінює відтінок волосся, зненацька з'явилася з темним каре каштанового кольору, як у її рідної сестри Наталії.

Наталія І Ольга Сумські дві рідні сестри, які народилися із різницею у 10 років у знаменитій акторській родині. Обидві пішли стопами батьків і теж стали актрисами. Здавалося, у них має бути стільки багато спільного, проте це не так. Вони не тільки не схожі зовні, а й на життя дивляться абсолютно по-різному. 68-річна Наталя дуже рідко розповідає про особисте, натомість 57-річна Ольга ділиться із шанувальниками всіма подіями, які відбуваються у її житті.

Рідні сестри, але не схожі
Рідні сестри, але не схожі

Є одна тема, про яку актриса вважає за краще не говорити – це стосується її старшої доньки Антоніни Паперної, яка так і залишилася жити в Росії.

Також Ольга часто експериментує із зовнішністю, на відміну від Наталії, яка все своє життя нічого не змінювала. Так, у Мережі є фотографія, на якій актриса Ольга Сумська зненацька постала з чорним кольором волосся і зі стрижкою каре. Зважаючи на все, знімок було зроблено багато років тому під час фотосесії. Живе це волосся чи перука не відомо, але Ользі дуже красиво і з темним відтінком.

Ольга Сумська з'явилася з каштановим волоссям і стрижкою каре
Ольга Сумська з’явилася з каштановим волоссям і стрижкою каре

Нагадаємо, що багато років Ольга Сумська носить довге волосся, яке фарбує в блонд. Шанувальники навіть не пам’ятають, як виглядає її натуральний колір. Якщо подивитися на попередні фотографії, то можна побачити, що у Ольги від природи такий же відтінок, як у її мами і старшої сестри – каштановий.

Ольга та Наталія Сумські з мамою
Ольга та Наталія Сумські з мамою

Нагадаємо, що за три дні після початку війни в Україні не стало мами Ольги та Наталії Сумських. Заслужена артистка Української РСР Ганна Іванівна Опанасенко-Сумська померла у ніч проти 27 лютого 2022 року. Поховано актрису на Байковому цвинтарі у Києві. Старша дочка Ольги Сумської від першого шлюбу з Євгеном Паперним Антоніна, яка живе в Росії, так і не змогла за два з половиною роки побувати на могилі бабусі.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.