Потап вперше розповів про свій зв’язок із Заворотнюк і не став приховувати своїх почуттів: “Я любив Настю”

Знаменитий український продюсер Потап потрапив у вельми незручну ситуацію через Анастасію Заворотнюк, але швидко зробив звернення та розповів дещо особисте..

Вранці 30 травня стало відомо про велику втрату: з життя пішла знаменита російська акторка Анастасія Заворотнюк, яка свого часу подарувала дитинство дітям багатьох країн. Виконавиця ролі няні віки стала близькою для всіх, і навіть останні події не змінили ставлення до артистки, яка з 2019 року взагалі не виходила на зв’язок і боролася за своє життя.

Відомо, що в неї була велика кількість друзів в українському шоу-бізнесі. І хоча її родина зв’язана з людьми, що налаштовані інакше, шанувальники не припиняли ділитися своїми думками на рахунок того, яку позицію займає саме вона.

Потап розповів про свої стосунки зі знаменитою акторкою

Потап публічно звернувся до своєї матері та привітав її
Потап розповів про свої стосунки зі знаменитою акторкою

З її смертю в мережі почало з’являтися дуже багато особистої інформації. Зокрема багато знаменитостей публічно поділилися співчуттями, а також висловили свої емоції. Незабаром у пресі повідомили, що Потап висміяв кончину артистки.

Нібито репер познущався над смертю Анастасії Заворотнюк, тому що у серіалі жартували над українцями. Однак, Потап одразу ж вийшов на зв’язок і зробив спростування у своєму блозі. Зокрема він заявив, що був близький колись з акторкою, і дуже її любив.

Потап розповів про свої стосунки зі знаменитою акторкою

“Про мене часто пишуть що попало, але коли вже наші ЗМІ підхопили новину, згенеровану в російському інфопросторі і яка спочатку з’явилася саме в їхніх новинах, то хочу сказати: не довіряйте сфотошопленим скрінам. Це приклад, як нас намагаються виставити нелюдами. Ми ж із вами розумне суспільство, яке вміє аналізувати й перевіряти те, що бачимо, чуємо і читаємо”

Примітно, що здебільшого в пресі повідомляли про те, що Олексій дійсно виставляв це stories, а потім його одразу видалив. Однак, Олексій запевняє, що це підробка, і дані і скріни українська преса взяла з російської.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?