Американський мільярдер публічно зізнався у коханні онучці Ротару: ще один багатій не встояв перед її шармом

Онука Софії Ротару 23-річна Соня Євдокименко зустрічається лише з достойними чоловіками. Тільки дівчина розлучилася з українським мільйонером, як на обрії замаячив американський мільярдер.

Єдиній онучці Софії Ротару лише 23 роки, а дівчина вже встигла підкорити серця, як мінімум, трьох достойних та дуже забезпечених чоловіків. Щойно Соня виїхала за кордон, то почала зустрічатися з молодим французом, незабаром її інтерес переключився на успішного мільйонера українського походження Дениса Жданова, який на той час був у списку журналу Forbes, як один із найуспішніших бізнесменів у IT-сфері. Близько двох років тривав роман, і здавалося, що все йде до весілля, проте восени 2023 року зі сторінки Соні в Instagram зникли всі їхні спільні фотографії, після чого підписники дівчини зробили висновок, що пара розлучилася.

Онучка Софії Ротару Соня Євдокименко та Денис Жданов
Онучка Софії Ротару Соня Євдокименко та Денис Жданов

Минуло кілька місяців і Соня засвітилася у своїх соцмережах із ще більш забезпеченим чоловіком – спадкоємцем однієї з найбагатших сімей США – підприємцем Максом Лернером. Пара з’явилася разом на одному із заходів. Далі з’явилася ще одна спільна фотографія.

22-річна онука Софії Ротару вперше показала свого нового бойфренда
22-річна онука Софії Ротару вперше показала свого нового бойфренда

А днями мільярдер уже сам присвятив посаду Внучці Ротару. У день народження Соні Євдокименка серед привітань від знаменитої бабусі, батьків – Руслана та Світлани Євдокименко та брата Анатолія, який виїхав за кордон, з’явилася публікація американця.

Вітання від бабусі, батьків та брата
Вітання від бабусі, батьків та брата

У коментарі до фото, де він і 23-річна Соня сиділи обійнявшись, Лорнер написав “Happy Birthday” і відзначив червоне серце. Це перша публічна поява Соні у соцмережах американського мільярдера.

Американський мільярдер публічно зізнався у коханні онучці Ротару
Американський мільярдер публічно зізнався у коханні онучці Ротару

Нагадаємо, що Соня Євдокименко вже кілька років живе у США. Дівчина здобула освіту в галузі мистецтва та дизайну, а також успішно працює моделлю. Соня постійно знімається для модних глянців і регулярно прикрашає їхні обкладинки. 2023 року онука Ротару була помічена на французькому тижні моди.

Схожі статті