“Причина очевидна”: 45-річна Маша Єфросиніна уперше прокоментувала чутки про розлучення з Тимуром Хромаєвим

Мережею ширяться чутки про розлучення відомого подружжя Єфросиніної та Хромаєвого. Пара вирішила розповісти, що відбувається та розставити всі крапки над "ї".

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна вийшла заміж у далекому 2003 році. Її законним чоловіком став Тимур Хромаєв, якому Маша народила двох дітей. Попри всі складнощі, що відбувалося у стосунках подружжя, вони досі залишаються разом. Проте, нещодавно мережею почали ширитися чутки про розлад у родині. Щобільше, розмова торкнулася ймовірного розлучення пари та зради зі сторони чоловіка.

У своєму новому проєкті “Квиток на Марс“, у центрі якого – відвертий діалог із чоловіками, Єфросиніна вирішила розставити всі крапки над “ї” та відверто поговорила з чоловіком при камерах. Виявляється про власне розлучення Маша дізналася від доньки.

“Наша донька присилає мені TikTot, де написано отакезними літерами: Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв розлучаються. Причина очевидна – молода коханка”, – розповіла ведуча.

Єфросиніна вперше прокоментувала чутки про розлучення

Найбільше здивування жінка виказала через чутки про ймовірну коханку коханого. Вона не розуміє, як могла заскочити чоловіка з іншою, адже для цього їй потрібно було б з’явитися за місцем його військової служби.

“Застала чоловіка з молодою коханкою. “Застала”, я нікого ніде не заставала. По-друге, де я тебе мала застати, приїхати на Запорізькій напрямок, відкрити вашу чоловічу хатинку, вбігти і сказати “ах ти курва, відчепися від мого чоловіка””, – пояснила Маша.

Єфросиніна вперше прокоментувала чутки про розлучення
Єфросиніна вперше прокоментувала чутки про розлучення

Тимур не виказав жодного здивування з цього приводу. Виявляється, добрі люди вже донесли до нього цю інформацію. Чоловік зізнався, що дійсно у стосунках пари є певні проблеми. Проте, нічого критичного. Головною причиною їх негараздів є відстань.

Схожі статті

Сестра Софії Ротару вразила публічною заявою про свою втрату: “Ти вже не з нами”

Софія та Аурелія Ротару — знамениті сестри, які будували свою музичну кар'єру десятиріччями. І робили це саме в Україні. Хоча їхні творчі шляхи розійшлися, вони все ще дуже близькі.

Чому Аліна Гросу приховала правду про свою дитину від Білик: “Цей мужчина тільки мій”

Знаменита українська співачка Аліна Гросу прокоментувала свої стосунки з хрещеною матір'ю Іриною Білик. Чому зірка приховала від неї правду про дитину?

“Жінки розпускають граблі”: 3-я дружина Остапчука заявила про ревнощі до ведучого

У шлюбі із Катериною Полтавською Володимир Остапчук вже протягнув набагато більше, ніж зі своєю колишньою Христиною Горняк. Але і союз вийшов зовсім інакшим.

Вагітна переможниця “Холостяка-13” вийшла заміж: “Нарешті чоловік та дружина”

Вагітна переможниця романтичного реаліті "Холостяк-13" Інна Бєлєнь повідомила, що вийшла заміж. Розповідаємо деталі щасливої новини в нашому матеріалі.

Син Наталії Сумської покинув Україну і не став приховувати причину: “Вкрай важкий час”

Знаменитий український актор та син Наталії Сумської В'ячеслав Хостікоєв виїхав закордон. Що сталося, і в чому причина? Подробиці в нашому матеріалі.

Вагітна переможниця “Холостяка-13” розсекретила стать первістка: хто буде у Бєлєнь?

Пройшло більше року після фіналу 13-го сезону романтичного шоу Холостяк, в якому перемогу отримала Інна Бєлєнь. Разом з Олександром Тереном вона не залишилася.