Оля Полякова вперше прокоментувала зради чоловіка у шлюбі: “Наші стосунки змінюються, і наше ставлення”

Популярна українська співачка Оля Полякова висловилася на рахунок невірності у шлюбі і вразила зізнанням. Артистка розповіла дещо неочікуване.

Знаменита українська співачка Оля Полякова якось розповідала, що свого часу і сама стала коханкою. Мовляв, коли зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком Вадимом, то він був одруженим. У шлюбі дітей не було, тому все було дуже просто. Співачка одразу ж поставила ультиматум, і змусила чоловіка зробити вибір.

Бізнесмен розлучився зі своєю обраницею, і отримав бажану жінку: незабаром Оля Полякова народила йому первістка, вийшла за нього заміж, а пізніше ще й стала головою сім’ї.

Оля Полякова розповіла, як ставиться до зрад у шлюбі

Оля Полякова розповіла, як ставиться до чоловіків у своєму житті
Оля Полякова розповіла, як ставиться до зрад у шлюбі

У цьому союзі все кардинально змінювалася з часом. Полякова починала заробляти набагато більше грошей, взяла у свої руки управління домогосподарством, тощо. Ставалися і кризи. Зірка навіть зізнавалася, що вони намагалися декілька разів розлучитися з благовірним, однак в певний момент одразу ж скасовували рішення.

Ставалося це зазвичай на етапі обговорення розподілу майна, адже Оля не могла собі дозволити прийняти все від Вадима, як він того хотів. У своїх інтерв’ю Оля ніколи не розповідала, чи зраджував її чоловік. Однак нещодавно сама потрапила до скандалу з Владом Міцкевичем. Шеф-кухар завантажив у мережу фотографії, на яких пристрасно цілується з артисткою.

Однак не так давно зірка ділилася своїми думками на рахунок адюльтеру.

“Зрада може сприйматися по-різному. У суспільстві прийнято, що зрада – це зрада. Що це дуже страшна річ і це пробачити неможливо, але є жінки, які можуть це пережити і пробачити. Вони є і вони це роблять. Для мене очевидно, що загалом ситуація зі зрадами буде змінюватися з часом, тому що багато людей дивляться на ці речі ширше. Наші стосунки змінюються, і наше ставлення до цього змінюється”

За думкою зірки, все ж таки зрада на 20-му році спільного життя серйозно відрізняється від зради на початку стосунків, і не дивлячись ні на що, це можна побороти. При цьому на своєму прикладі Оля Полякова нічого не говорила.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.