З місяці, а вона вже на стилі: Лілія Ребрик показала, як нарядила молодшу дочку – банти, мережива та окуляри

У модної мами – модні дітки, навіть якщо їм лише три місяці. Які вбрання придбала Лілія Ребрик для молодшої донечки з гарним ім'ям Адель.

Зірка ранкових ефірів актриса Лілія Ребрик неодноразово вражала телеглядачів своїми стильними вбраннями в студії. Навіть після пологів стилісти каналу підбирали для багатодітної мами образи, які наголошували на її красивій жіночній фігурі. У повсякденному житті знаменитість теж намагається одягатися за останніми віяннями моди. Своїх трьох дочок -12-річну Діану, 5-річну Поліну та 3-місячну Адель зірка також вбирає у стильні образи.

Лілія Ребрик показала, як красиво сховати недоліки фігури
Лілія Ребрик показала, як красиво сховати недоліки фігури

Так, напередодні Лілія Ребрик оприлюднила фотографію, де продемонструвала вбрання для наймолодшої своєї дівчинки. У кадрі мала Адель постала в милому дитячому комбінезоні жовтого кольору, який був доповнений пінетками з великими мереживними бантами, головним убором кольору хакі з бантом і сонцезахисними окулярами в яскравій оправі. На задньому плані щаслива багатодітна мама у стильних широких джинсах та льняній сорочці.

“Будь на стилі”, – коротко підписала фотографію Лілія Ребрик.

Нагадаємо, що малеча Адель народилася 15 березня 2024 року. Це вже третя дівчинка у зірковій родині ведучої та актриси Лілії Ребрик та хореографа Андрія Дикого. Про свою вагітність зірка повідомила за кілька місяців до пологів, опублікувавши кадри надзвичайно красивої сімейної фотосесії для глянсового журналу Viva.

Лілія Ребрик на сімейній фотосесії для Viva
Лілія Ребрик на сімейній фотосесії для Viva

Потім уже були зворушливі кадри з ґендер-паті, де сімейна пара дізналася, що стануть батьками ще однієї дівчинки.

Лілія Ребрик вже встигла дати кілька інтерв’ю, де розповіла, про те, як протікає її материнство, як чоловік Андрій допомагає їй доглядати за малюком, щоб у мами було хоч трохи часу для себе. Зазначимо, що вже за кілька тижнів Лілія Ребрик вийшла з декретної відпустки і почала виходити в ефір ранкової програми для телеканалу Дім.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.