Син Влада Ями і Аліса Полякова “продають” морозиво: дітей українських зірок помітили прямо за роботою

Син Влада Ями, який мешкає в США, оприлюднив цікаве фото, де з'явився в компанії разом із молодшою ​​дочкою Олі Поляковою Алісою. Дівчинка живе у Великій Британії.

Спочатку війни в Україні у 2022 році знаменитий хореограф і танцюрист Влад Яма разом із родиною – дружиною Ліліаною Кудлай та сином Леоном екстрено виїхав із країни. Яким чином перетнув кордон танцюрист, залишається загадкою, хоча сам Яма стверджує, що все було легально. Нібито, до США він виїхав напередодні, а потім вирішив не повертатися. За більш ніж два роки зірка “Танців із зірками” жодного разу не приїхала в Україну, за що неодноразово наривалася на критику в Мережі. Приводом стали його недоречні пости, в яких він після чергового удару по Україні розповідав про своє безтурботне життя в Америці.

Влад Яма із сім'єю в США
Влад Яма із сім’єю в США

А нещодавно син танцюриста Леон оприлюднив у “сторизі” свого Instagram цікаву фотографію, яка, судячи з усього, була зроблена в Києві. На банері з рекламою морозива можна побачити Леона, а також молодшу дочку Олі Полякової – Алісу. Ймовірно, діти знаменитостей знімалися у рекламі ще до війни.

Син Влада Ями та донька Олі Полякової засвітилися на одній роботі
Син Влада Ями та донька Олі Полякової засвітилися на одній роботі

Адже відомо, що зараз Аліса Полякова перебуває у Великій Британії разом із бабусею. Проте нещодавно стало відомо, що Оля Полякова збирається привести Алісу в Україну. Дівчинка дуже хоче повернутись і постійно просить про це свою маму.

Щодо родини Ями, то повертатися на Батьківщину вони поки що не збираються. Хоча скандальний блогер Богдан Беспалов, який стверджує, що в курсі всіх таємниць українських зірок, стверджує, що Влад Яма дуже хоче повернутися, тільки чекає на зручний момент. В Україні танцюрист залишився недобудований будинок, а також була хороша кар’єра. Проте, чи вдасться танцюристу її відновити, поки що залишається загадкою.

Що стосується його сина, то 2023 року стало відомо, що 8-річний Леон Яма знявся в американському фільмі. Яку саме роль у фільмі зіграв син хореографа, поки невідомо, проте на рекламі хлопчик стоїть у перших рядах.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?