Андрій Данилко вперше розповів правду про своє сімейне життя: такого зізнання від Сердючки не чекав ніхто

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко, який більше 20 років виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, вперше та востаннє розповів про сімейне життя.

В мережі так пресі про Андрія Данилка ходила чимало чуток. Спочатку для публіки стало великим сюрпризом, що за особистістю Вєрки Сердючки ховається чоловік. Навіть зараз багато хто говорить про те, що дуже важко сприймати його персонажа не як жінку.

Пізніше цьому феномену намагалися знайти логічне пояснення. Серед найпопулярніших версій — нетрадиційна орієнтація зірки. Андрій здебільшого над цими чутками лише сміявся. Як це часто буває, нісенітниці не викликають злості чи гніву, і лише провокують на посмішку героя цих пліток.

Андрій Данилко розповів, як намагався створити свою сім’ю

Інна Білоконь показала фото з смішною витівкою Андрія Данилка
 Андрій Данилко розповів, як намагався створити свою сім’ю

В оточенні Андрія Данилка також неодноразово говорила про те, що насправді він цікавиться представницями прекрасної статі. Але склалося так, що Андрію вдавалося приховувати правду про своє приватне життя. Жодна деталь не потрапила в руки журналістів, хоча не можна сказати, що в Данилка не було ворогів, які залюбки не поділилася подробицями з пресою. Імовірніше за все, колег він також тримав на відстані.

Вперше та востаннє про сімейне життя Андрій Данилко заговорив 2022-го. Тоді інтерв’ю в нього взяв Дмитро Гордон. Зірка поспілкувався журналістом прямо у своїй квартирі над Хрещатиком. Вперше знаменитість впустив когось до свого житла і дав можливість побачити, як він живе, і як виглядає його побут.

Тоді ж він розповів, що насправді завжди мріяв про родину, і неодноразово намагався її побудувати. Але всі його спроби були марними. Мовляв, кожного разу не складалося. Врешті-решт Андрій прийняв рішення, що прийме долю такою, яка вона є.

До сьогодні Андрій Данилко не одружений і холостякує. А от його партнерка Інна Білоконь декілька місяців тому стала бабусею. Дочка акторки Яна народила дитину майже через рік після весілля. Її цікаве положення приховували до останнього і розповіли про майбутнє поповнення напередодні пологів.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?