Після втечі з України Влад Яма не став приховувати, чим заробляє в Америці вдома у клієнтів: “Приватно”

Улюбленець багатьох українських телеглядачів танцюрист та хореограф Влад Яма вперше наважився зізнатися, ким насправді працює в Америці. Пов'язано з танцями, бо нічого іншого не вміє.

До того як розпочалася війна у 2022 році, хореограф Влад Яма був мега популярним в Україні. Без його участі не було жодного рейтингового шоу. Шанувальники обожнювали танцюриста, тому, з великим розчаруванням сприйняли його втечу із сім’єю з країни у перші дні повномасштабного вторгнення. Ще більше дратували його недоречні пости, де Яма, як ні в чому небувало, ділився подробицями свого безтурботного життя за кордоном.

Влад Яма з дружиною засвітилися на марафоні в США
Влад Яма з дружиною засвітилися на марафоні в США

Не допомогло навіть те, що артист спочатку брав участь у заходах щодо збору коштів для ЗСУ. Досі, як тільки Влад виходить на зв’язок в Instagram, на його сторінці відразу з’являється шквал гнівних коментарів, тому танцюрист намагається якнайменше провокувати.

Проте, напередодні вперше за довгий час Яма вирішив поспілкуватися з шанувальниками та запропонував поставити їм кілька запитань. Одна з пыдписниц у Instagram поцікавилася, де він перебуває і чи планує відкрити власну студію бальних танців. На що хореограф відповів.

Влад Яма не став приховувати, чим заробляє в Америці

“У Маямі. Викладаю приватно у кількох студіях. А іноді й у приватних спортзалах вдома у клієнтів”.

З чого може складатися думка, що такої кар’єри, як хотілося б, у Ями в Америці не склалося. Мало того, блогер Богдан Беспалов, посилаючись на інформацію, отриману з близького кола хореографа, стверджує, що у Ями закінчуються гроші, а великих сум йому в США заробити не вдається.

“Він ніяк не коментував ситуацію в країні і кажуть, що йому все одно під ким працювати і громадянської позиції він не має, проте активно користується тим, що він українець, запрошуючи купувати квитки на свої діджей мережі”, – пише Беспалов на своєму сайті.

Мало того, блогер стверджує, що Влад Яма планує повернутись в Україну, як тільки закінчиться війна і розраховує повернутись на телеекрани та знову завоювати кохання та довіру своїх співвітчизників.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?