Зірка “Україна має талант” Слава Фролова кардинально змінилася після зникнення: не та блондинка, якою була

На телеекранах постійно з'являються нові ведучі. Але поруч з ними, як правило, можна побачити тих, хто працює в ефірі роками. Проте Слава Фролова вирішила піти з ТБ і кардинально змінити своє життя.

Слава Фролова, відома українська телеведуча та екссуддя популярного шоу “Україна має талант”, протягом останніх років значно змінилася як особистість та професіонал. Після завершення своєї роботи на телебаченні вона зосередилася на інших проєктах та особистому житті, про що свідчать її останні публікації та інтерв’ю.

Фролова завжди приділяла значну увагу розвитку культури та мистецтва. У 2012 році вона заснувала організацію Slava Frolova-Group для підтримки молодих українських митців і надання їм можливості для розвитку та організації виставок. Цей проєкт залишається активним і сьогодні, продовжуючи підтримувати талановиту молодь України​.

Слава Фролова розповіла, яким стало її життя після Україна має талант
Слава Фролова розповіла, яким стало її життя після Україна має талант

Після 24 лютого Слава активно включилася в волонтерську діяльність. Вона допомагає збирати та доставляти гуманітарні вантажі, медикаменти. Фролова сприяє переїзду людей в більш безпечні місця. Також знаменитість активно працює в інформаційному просторі, розповідаючи про події в Україні через свої сторінки в соціальних мережах.

Однією з найважливіших складових життя Слави залишається сім’я. Екссуддя “Україна має талант” виховує двох дітей: сина Марка та доньку Серафиму. Але особисте життя Фролова намагається тримати якомога далі від ЗМІ та громадськості. Наразі зірка досить рідко публікує навіть власні фото, роблячи акцент на своїй діяльності.

На одному з актуальних постів Слава з’явилася в оточенні книг. Звичного для фанатів білявого волосся у Фролової більше немає. Натомість можна побачити темніший відтінок.

Серед книг Слава з’явилася не просто так. Наразі її головна мета — стати письменницею. Для цього зірка активно навчається, вдосконалює свої навички та знання. При цьому Фролова розуміє, що не є ідеальною, але вона і не прагне цього. Для неї важливо йти до своїх мрій, не зупинятися на досягнутому, а змінюватися та ставати кращою.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?