“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Співачка Lama, відома своїм чарівним голосом та неймовірною вродою, нещодавно поділилася з підписниками своїми секретами краси. У 48 років зірка виглядає значно молодше, тому її підписники постійно запитують, як їй вдається цього досягати. І у новому пості артистка розповіла про свій найважливіший секрет — внутрішній баланс та здоровий спосіб життя.

Гармонія — ключ до зовнішньої краси

Lama розпочала свою розповідь з важливості внутрішнього балансу. Вона підкреслила, що духовний ріст і внутрішній спокій є основою для гарного зовнішнього вигляду. За її словами, те, що всередині людини, безпосередньо впливає на її зовнішність. Коли ми маємо внутрішній спокій, це відображається на нашій шкірі, очах та загальному вигляді.

48-річна співачка Lama поділилася секретами своєї молодості
48-річна співачка Lama поділилася секретами своєї молодості

Здорове харчування і фізичні навантаження

Співачка також відзначила важливість здорового харчування та фізичних навантажень. Вона переконана, що правильний раціон допомагає підтримувати не лише прекрасну фігуру, але й хороший загальний стан організму. Фізичні вправи є необхідними для збереження тонусу м’язів та необхідної для життя енергії протягом дня.

Ідеальний емоційний баланс

Не менш важливим є й емоційний стан. Lama наголошує на тому, що позитивні емоції та вміння керувати своїми почуттями допомагають виглядати молодше. Варто не триматися за негативні емоції, а відпускати їх, фокусуючись на хорошому.

Природна краса без фільтрів і макіяжу

Lama є прихильницею природної краси. У своєму відео вона з’явилася без фільтрів та з мінімумом косметики, показуючи, що навіть у повсякденному житті можна виглядати неймовірно без зайвих прикрас.

Внутрішня та зовнішня молодість співачки також відображаються на її особистому житті. Ось уже 8 років знаменитість знаходиться в чудових стосунках із хлопцем, який на 18 років молодший за неї. А духовні практики стали однією зі спільних стихій пари, яка й досі не дозволяє їхньому коханню згаснути.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?