Ідеальне місце для освідчення в любові: Тіна Кароль показала головний скарб у своєму саду – весільна арка

Українська співачка Тіна Кароль уперше після втрати чоловіка заговорила про весілля та показала місце у своєму розкішному саду, де може відбутися урочистість.

Близько 15 років тому продюсер Євген Огір подарував своїй коханій дружині співачці Тіні Кароль за народження сина велику ділянку у селі Зазим’я неподалік Києва. За кілька років він помер від онкології, тому облаштовувати будинок та ділянку артистці довелося вже одній.

Тіна Кароль показала, що росте у неї на ділянці під Києвом
Тіна Кароль показала, що росте у неї на ділянці під Києвом

У будинку Тіни крім великої просторої кухні із сучасною технікою та стильними меблями, вітальні, студії, спортзалом та кількох спалень, є кабінет, де досі зберігаються речі покійного чоловіка. Але головною пам’яткою ділянки є невеликий сад та город, де артистка власноруч вирощує овочі та фрукти, і розарій, у якому налічується понад 50 кущів різних сортів троянд.

Тіна Кароль показала, що росте у неї на ділянці під Києвом
Тіна Кароль показала, що росте у неї на ділянці під Києвом

А днями Тіна Кароль уперше показала неймовірно красиву та дуже оригінальну альтанку з білими меблями та кришталевою люстрою, яка обрамлена арками з червоних троянд. На думку співачки, це ідеальне місце для закоханих та освідчення в коханні.

Ідеальне місце для освідчення в любові: Тіна Кароль показала головний скарб у своєму саду
Ідеальне місце для освідчення в любові: Тіна Кароль показала головний скарб у своєму саду

“Що це накоїли рози, яка краса, – захоплюється співачка. – ООк, хтось зізнається в коханні. Під вінець можна йти”, – каже на камеру Тіна.

Нагадаємо, що після смерті продюсера Євгена Огіра у 2013 році, співачці Тіні Кароль неодноразово приписували романи з різними знаменитостями та мільярдерами.

Найгучнішим та обговорюваним був роман із молдавським виконавцем Даном Баланом. Декілька років у Мережі обговорювали їхні стосунки, було створено спільноти, де шанувальники пари обмінювалися фотографіями, однак у 2024 році Дан Балан поклав цьому кінець. Співак оголосив, що роман був лише піар-ходом і попросив фанатів більше не переслідувати його та його родину.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?

Величні плани: Олена Кравець розкрила, ким мріють стати її двійнята – шляхи брата та сестри розійдуться?

Відома українська акторка вирішила привідкрити завісу життя своєї родини та відверто розповіла про плани її менших дітей на майбутнє. Виявляється, двійнята обрали кардинально різні шляхи.