Оля Полякова розповіла, що її дочка хотіла стати хлопчиком: “В такому віці починає усвідомлювати, хто вона”

Відома українська співачка Оля Полякова зробила неймовірне зізнання на рахунок своєї молодшої дочки. Виявляється, дівчинка захотіла бути хлопчиком.

Публіка прекрасно знайома з обидвома дочками знаменитої української співачки Олі Полякової. Марія вже доросла та отримує вищу освіту. А молодша Аліса 2 роки відвідувала школу Великобританії, і лише зараз повернулася до України, як цього дуже хотіла.

Раніше дівчинка була постійною героїнею блогу її матері. Звичайно, 2022-го ситуація кардинально змінилася в країні і у зіркові родині включно. Оля завжди говорила, що дуже переживає за своїх дітей, тому намагалася обидвох захистити. Тим не менш, хоча й різними шляхами, але вони повернулися у своє родинне гніздечко, з якого вилітати поки не хочуть.

Оля Полякова розповіла, що її дочка ідентифіковувала себе як хлопчика

Оля Оля Полякова розповіла, що її дочка ідентифіковувала себе як хлопчика

Варто відмітити, що публіка дуже добре пам’ятає, як Аліса називала себе Валєрою. Виявляється, що все не так просто.

На тлі скандалу Оля Полякова розповіла про те, що її дочка виявляється дійсно хотіла бути хлопчиком, але вона дала їй все, що вона хотіла і в результаті зараз Аліса обожнює сукні і ідентифікує себе як дівчинку.

“Моя Аліса в 9 років заявила, що вона хлопчик і її звуть Валера. Що я повела дитину до психіатричної лікарні? Ні! Я сказала: “Добре, якщо ти хочеш бути хлопчиком, що тобі для цього треба?”. Вона сказала, купити їй чоловічі плавки, тато їх купив. Дитина проплавала в них, потім знову почала ходити в сукнях. Усвідомлювати, хто вона, коли цей процес проходить, вона визначається”

Нагадуємо, що декілька місяців тому Оля Полякова потрапила у скандал через Влада Міцкевича. Кулінар заявив, що він мав роман зі співачкою і близько року вони жили разом.

Однак, співачка пізніше заявила, що це неправда, вони були хорошими друзями і ніякої граматичної основи у їхніх стосунках не було. Мовляв, у Міцкевича проблеми і саме тому він так поводиться. Зокрема, Оля заявила, що він її шантажував.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?