Молода дружина Остапчука не така вже й молода: Катя Полтавська готується до Дня народження – ведучий вже є

Третя дружина популярного ведучого та шоумена Володимира Остапчука – 23-річна Катя Полтавська готується відзначати День народження. З цього приводу дівчина поділилася своїм настроєм та думками.

Так, у мікроблозі Катя Полтавська зізналася, що завжди перед Днем народженням на неї нападає хандра і вона не хоче його відзначати. Хоча потім, коли отримує гори квітів та подарунків, вона завжди дуже задоволена та щаслива. Напередодні чергової урочистості дружина Остапчука вже визначилася з форматом свята і вирішила, що свій 24-й день народження відзначатиме в будинку в колі найближчих та рідних людей.

Катя Полтавська готується до Дня народження

Катя Полтавська готується до Дня народження

Катя Полтавська готується до Дня народження
Катя Полтавська готується до Дня народження

Не забула Полтавська підколоти деякі паблики, де її часто називають молодою дружиною Остапчука:

“Скоро перестануть писати “молода дружина Остапчука”

Катя Полтавська готується до Дня народження
Катя Полтавська готується до Дня народження

Нагадаємо, що 23-річна Катерина Полтавська третя дружина 39-річного ведучого та шоумена Володимира Остапчука. До цього знаменитість понад 12 років прожив у шлюбі з Оленою Войтенко, від якої в нього народилося двоє дітей. Розлучалися екс-дружини зі скандалами та розбірками.

Катерина Полтавська та Володимир Остапчук
Катерина Полтавська та Володимир Остапчук

Другою дружиною Володимира Остапчука була харизматична нотаріус та блогерка Христина Горняк. Їхні стосунки були яскравими і закінчилися так само раптово, як і почалися. Цього разу дружина шоумена не стала влаштовувати з’ясування відносин на публіку і хотіла оформити розлучення тихо і без скандалів, проте втрутилася Катя Полтавська.

У процесі розлучення Остапчук познайомився із молодою журналісткою Катею. Роман розвивався дуже швидко. Після перших побачень пара вже зрозуміла, що хоче прожити залишки своїх днів разом і з’їхалися. За цей час Катя постила у своєму Instagram багато відео, на яких інтригувала шанувальників “романтикою” з Остапчуком. Один із роликів був знятий у будинку, який шоумен почав будувати ще бувши у стосунках із Горняк.

Сварка між Полтавською та Горняк
Сварка між Полтавською та Горняк

Екс-дружина побачила і припустила, що чоловік хоче оселитися там зі своєю новою пасією, чого вона не потерпить. Христина швидко подала на поділ спільного майна, яке з’явилося за 2 роки шлюбу з Остапчуком.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?