Чи робила пластичні операції? Як виглядає ніс Тіни Кароль в профіль: одне фото – і все стає зрозумілим

Співачка Тіна Кароль вперше відповіла на запитання щодо пластичних операцій. Для наочності продемонструвала свій ніс в анфас та профіль.

Складається таке враження, що співачка Тіна Кароль є однією з небагатьох українських артисток, яка не зробила жодної пластичної операції. Це можна простежити за її фотографіями. За час своєї творчої кар’єри Тіна практично не змінилася. А нещодавно артистка особисто підтвердила це.

Так, напередодні Тіна Кароль по традиції вирішила поспілкуватися з шанувальниками та відповісти не всі запитання, що цікавлять. Одна з фанаток запитала, чи робила співачка коли небудь пластичні операції на обличчі. Тіна відверто зізналася, що ні, тільки доглядові процедури, але іноді думає над цим питанням.

Тіна Кароль чесно відповіла про свою пластику на обличчі
Тіна Кароль чесно відповіла про свою пластику на обличчі

“Але я перфекціоніст і боюся довіритись”, – написала Кароль.

На доказ у Мережі можна знайти серію фотографій, які співачка зробила вранці у ліжку відразу після пробудження. Тут можна побачити її обличчя поблизу анфас і профіль, ніс і чітку лінію підборіддя, красиву довгу шию і натуральні губи.

Тіна Кароль чесно відповіла про свою пластику на обличчі
Тіна Кароль чесно відповіла про свою пластику на обличчі

Схоже, 39-річна Тіна Кароль справді ще не зверталася до пластичних хірургів. А що ви думаєте з цього приводу?

Зазначимо, що останнім часом Тіна Кароль дуже відверта зі своїми шанувальниками та регулярно відповідає на своєму каналі на різні та дуже особисті питання. Нещодавно у співачки запитали про нареченого. Відповідь Тіни вразила. Трохи замислившись, Кароль сказала, що вже один раз була одружена і більше не збирається.

Тіна Кароль поділилася своєю історією кохання з Євгеном Огіром

“Це життя вже прожите…”.

Нагадаємо, що Тіна Кароль була одружена з продюсером Євгеном Огіром, який помер 11 років тому від онкології. І хоча артистці приписували багато романів, офіційно про її любовні зв’язки нічого не відомо. Єдиний чоловік у її житті – це син Веніамін.

Схожі статті