Андрій Джеджула висловився про стан хворого Олега Винника, який лікується в Німеччині: “У нього депресія”

Популярний український телеведучий Андрій Джеджула вперше висловився про свого колегу по цеху Олега Винника та його стан, який не дає виконавцю приїхати в Україну.

2 роки тому публіка одразу ж звернула свою увагу на відсутність Олега Винника в Україні. Якщо перші декілька тижнів українці здебільшого займалися суто своїми справами та не зважали на ситуацію навколо зірок, то пізніше їхні погляди так чи інакше повернули на шоу-бізнес.

Зокрема, Олег виник влаштував інформаційну тишу навколо себе, і чим більше він був відсутнім, тим більше люди навколо піднімали галас. Коли стало зрозуміло, що мовчати більше не можна, на зв’язок вийшла адвокат зірки та пояснила, що він перебуває в Берліні, де проходить лікування. Діагноз так названий і не був. Пізніше Олег давав велике інтерв’ю, в якому також не назвав свою хворобу. Хтось думав, що це онкологія, хтось що залежність.

Андрій Джеджула розповів про хворобу Олега Винника

Оля Полякова розповіла, як її підвів Олег Винник
Андрій Джеджула розповів про хворобу Олега Винника

Андрій Джеджула нещодавно також дав ексклюзивний коментар на рахунок виконавці поділився інформацією, яка є в нього. За його словами, ходять плітки про депресію артиста.

“Я так і не зрозумів, що з ним сталося. Дивна ситуація, шанувальники цього співака – люди з України. Його найголовніша аудиторія тут. Щось розповідали про те, що він у депресії і так далі. В одному-єдиному інтерв’ю спочатку сказав, що він знаходиться “На своєму фронті”. І на жаль, у нас дуже багато людей, які люблять так казати”, – додав Андрій.

Нагадуємо, що Олег Винник минулого року розірвав свій контракт з продюсером та зараз знаходиться з ним у конфлікті. Подейкують навіть про суди, адже з’являлася інформація і на рахунок серйозних суперечок щодо авторських прав.

За словами виконавця, в Україну він не приїжджав, втім, публіка вважаю, що все ж таки бачила його в Києві, коли йому необхідно було працювати з юристами. Особисту сторінку Олега в соціальній мережі Instagram вів менеджер, а тому після припинення співпраці продюсер її вилучив.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?