“Це було дуже серйозно”: фіналіст “Х-Фактора” назвав причину завершення співпраці з Андрієм Данилком

Фіналіст "Х-Фактора" Дмитро Волканов назвав причину завершення своєї співпраці з Андрієм Данилком. Вона виявилася вельми неочікуваною. Детальніше в матеріалі.

Напевно, в українському шоу-бізнесі не знайдеться жодної людини, яка моглаб погано відгукнутися про співпрацю з Андрієм Данилком. Його називають босом мрії. Навіть ті, кому довелося мати його в наставниках ще 20 років тому з великим теплом згадують про ці часи, публічно дякують та зізнаються, наскільки веселими та добрими були ті часи.

Але як би там не було шляхи та долі людей розходяться, а тому доводиться прощатися. Нещодавно екс-підопічний Андрія Данилка Дмитро Волканов дав ексклюзивний коментар на рахунок роботи з ним та розповів, чому раптом вирішив піти з колективу.

Фіналіст “Х-фактора” Дмитро Волканов назвав причину завершення співпраці з Данилком

Андрій Данилко розсекретив, чому викреслив зі свого життя рідну сестру
Дмитро Волканов назвав причину завершення співпраці з Данилком

За його словами, це дійсно був прекрасний час, він багато чому навчився. Однак, в момент простою, коли роботи не було, він не зміг чекати, а грошей від Андрія брати не хотів. Тому прийняв рішення звільнитися та знайти себе деінде.

“Коли він взяв мене в колектив, то сказав: “Діма, я тобі допомагати не буду, але ти знаходишся в колективі для того, щоб бачити як це працює”. Мені дуже подобалося, як він спілкується. Я знайшов у ньому наставника, вчителя і людину, на яку я хочу бути схожим. Це було дуже серйозно”

В результаті, вже через декілька місяців Андрій розпочав зі своїм колективом гастролі, але Дмитро з ними вже не поїхав.

Чоловік працював разом з артистом надвисокого рівня продовж чотирьох років. Однак, далі його шлях був прокладений до Львова, за зрозумілими причинами.

Нагадуємо, що Андрій Данилко 2022-й провів спочатку у своїй квартирі над Хрещатиком, а пізніше у благодійному турі, який тривав рік. Впродовж гастролей артиста виникли серйозні проблеми зі здоров’ям. Зокрема, майже місяць він не міг співати через поганий стан.

Також Андрій заявив, що не буде знімати медичну маску аж допоки все не закінчиться, і досі виходить на люди з чорною маскою на обличчі.

Схожі статті