Після невеселої пригоди на зйомках кліпу Світлана Лобода з гіпсом опинилася у лікарні: що трапилося?

Інколи зірки забувають про все, коли поринають у творчість. Так сталося і зі Світланою Лободою, яка забула про всі міри безпеки та потрапила у неприємну ситуацію.

Відома українська виконавиця Світлана Лобода несподівано схвилювала своїх шанувальників. У мережі з’явилося відео зі зйомок кліпу артистки, де вона невдало впала та сильно пошкодила руку. Тоді зірка не прокоментувала свій стан, проте було видно, що їх дуже боляче.

Попри травму, вона не скасувала концерти та з’явилася перед публікою з гіпсом. Тоді й стало зрозуміло, що у співачки перелом. Вона зазначила, що мала переконати всю команду, або концерти відбулися за розкладом.

“У мене був день, щоб переконати команду та родину, що ми не скасуємо тур… і розгорнути програму однією рукою…”, – написала артистка.

Світлана Лобода розповіла про свою нещодавню травму
Світлана Лобода розповіла про свою нещодавню травму

Вчора, на сторінці в Instagram зірки з’явився новий допис. В ньому зірка повідомила про події, які сталися в її житті на останньому тижні. Судячи з того, що написала зірка, перелом виявився серйозним та лікарі змушені були провести операцію, або “полагодити” Світлані руку. Попри отриману травму та гіпс на правій руці, жінка не збирається скасовувати свої плани та рішуче налаштована на роботу.

“Перше миття голови салону за 2 роки (Я не змогла через руку). Нереальна рок-опера про життя Фалько “Rock Me Amadeus”. Теплі вечері з близькими людьми. Виставка в домі улюбленого Моцарта. Музей найкрасивішої імператриці Єлизавети Sisi. Операція на руці. Політ додому. Монтаж кліпу на пісню “Молодий”…. “, – повідомила виконавиця.

Світлана Лобода розповіла про свою нещодавню травму
Світлана Лобода розповіла про свою нещодавню травму

Підписники відмічають, що жінка заряджена енергією. Вони дивуються, як вона все це встигає та засипають її компліментами. Крім того, шанувальники бажають зірці якнайшвидшого відновлення та рекомендують бути обережнішою.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?