Так молодше виглядає: 54-річна Ірина Білик кардинально змінила колір волосся – дуже давно вже була такою

54-річна Ірина Білик не перестає вражати шанувальників своїми експериментами із зовнішністю. Цього разу за порадою модного стиліста співачка кардинально змінила колір волосся.

На час своєї насиченої та багаторічної творчої кар’єри співачка Ірина Білик завжди вражала своїми експериментами зі стилем та зовнішністю. Деколи артистку було просто не впізнати! Так, напередодні 54-річна зірка разом зі своїм молодим стилістом із Києва 24-річним Єгором Андрюшиним, який уже неодноразово пропонував для знаменитості найсміливіші образи, вразила кардинальним перетворенням. У кадрі на відео 54-річна Ірина Білик вперше за багато років постала з вогненно-рудим волоссям.

У розмові зі своїм молодим стилістом, співпраця з яким розпочалася у 2023 році, співачка зізналася, що їй подобається, як вона виглядає з рудим волоссям, проте шанувальники не сприймають її з темним відтінком, а лише світлою.

“Як ви думаєте, чому?”, – поцікавилася артистка у підписників Інстаграм.

Шанувальники співачки відразу відреагували. Багато хто відзначив, що новий відтінок дуже їй йде. Мало того, з рудим волоссям Білик візуально виглядає молодше.

“Мені здається так молодше виглядаєте, просто не звично”, “Дуже пасує”, “Я правда вас не впізнала спочатку, але дуже красиво в рудому кольорі”, “Я пам’ятаю Ірину такого кольору з короткою стрижкою”, – писали у коментарях.

Нагадаємо, що співачка Ірина Білик вже неодноразово намагалася змінити колір волосся і завжди віддавала перевагу рудому відтінку. Однак, за словами артистки, шанувальники чомусь не сприймали її. Фанатам більше подобалася Білик у блонді. Тому її образ уже багато років залишається незмінним.

Ірина Білик кардинально змінила колір волосся
Ірина Білик кардинально змінила колір волосся

А що ви думаєте з цього приводу?

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?