“Чужих дітей не буває”: 50-річний Фагот з ТНМК зізнався, що цілий рік був батьком не для своєї доньки

Виявляється, фронтмен гурту ТНМК Олег Михайлюта став татом для названої доньки. Його батьківство тривало не довго, проте чоловік встиг пройнятися любов'ю до дівчинки.

Лідер популярного гурту ТНМК Фагот не приховує деталей особистого життя. Чоловік відверто розповідає деталі своїх романів та навіть зізнався, що зраджував матір свого сина. Проте, мало хто знає, що у житті Олега була ще одна дитина. Виявляється, чоловік взяв на себе відповідальність за нерідну дівчинку.

У віці 22 років чоловік одружився. Стосунки пари тривали цілих 8 років, проте вони розійшлися. Чоловік зрозумів, що віддає в цих стосунках більше ніж отримує. Кохана Аліна займалася своїм навчанням, вона мріяла стати піаністкою і втілила свою мрію в життя. Олег підтримував її і морально, і фінансово, проте в якийсь момент, чоловік зрозумів, що для нього в її житті місця немає.

Музикант розповів, коли їх стосунки зійшли нанівець, екс-обраниця закрутила роман з іншим та завагітніла від нього, проте посоромилася розповідати про це батькам. Жінка попросила Олега записати дитину на нього, аби не провокувати сімейний скандал. Фагот погодився. Понад рік, він був для дівчинки батьком, підтримував її та спілкувався.

“Вона нагуляла дитину та зрозуміла, що їй простіше зі мною домовитися, ніж її самій пере родиною відкритися та сказати правду”, – поділився Олег.

Олег Михайлюта розповів про батьківство для нерідної дитини
Олег Михайлюта розповів про батьківство для нерідної дитини

Пізніше Аліна знайшло іншого та переписала на нього дитину. Проте чоловік й досі пам’ятає той день. Тільки підписавши документи, Михайлюта зрозумів, як виглядав в очах працівниць соціальних служб – прибіг, підпивав відмову від доньки та побіг далі у справах.

Олег зізнається, що встиг прив’язатися до маленької Софійки. Чоловік часто зустрічався з колишньою та названою донькою. Він періодично проводив з ними час. Навіть мати артиста помітила його ставлення до дитини та пропонувала зійтися з екс-обраницею. Але чоловік розумів, що колишніх почуттів не повернути. Зараз, він згадує ці стосунки, як життєвий досвід.

“Я усвідомив, що прислів’я “чужих дітей не буває”, десь працює. Тому що, якщо ти нормальна людина, чия б це дитина не була, ти все одно хочеш їй допомогти. Це милує, воно все працює, але само собою, свої – це ще глибша тема. Я дуже ніжно до неї ставився”, – розповів музикант.

Олег Михайлюта розповів про батьківство для нерідної дитини
Олег Михайлюта розповів про батьківство для нерідної дитини

Остаточно їх спілкування обірвалося коли померла мама музиканта. Аліна приїхала, щоб покласти квіти біля її могили, але під час розмови з Олегом, у них виник конфлікт. Жінка виправдовувала агресію росії на Донбасі, тож чоловік відвіз її до кордону та попрощався назавжди.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?