Лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин просто під час виступу впав зі сцени і не зміг стримати сміх

Лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин просто під час виступу злетів зі сцени і не зміг стримати сміх. Відео конфузу потрапило до мережі та розійшлося серед користувачів.

На будь-якому концерті чи виступі вірогідність неприємних інцидентів чи конфузів доволі велика. Адже усе залежить не тільки від виконавця, але і від його танцюристів, постановників, персоналу закладу, а також справності техніки. Окрім того, завжди є людський фактор.

Зокрема, артисти, які знаходяться в концертних турах мають вельми виснажливий графік, який в результаті знижує уважність та концентрацію. Це в свою чергу призводить до казусів, до яких глядачі вже звикли.

Деякі з них викликають тривогу, адже виконавець може травмуватися, деякі навпаки сміх. На щастя, нещодавно Валерій Харчишин не постраждав, і все обійшлося посмішкою, яку він просто не зміг стримати.

Лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин впав зі сцени під час виступу

Валерій Харчишин розповів про свою першу дружину
 Лідер гурту Друга ріка Валерій Харчишин впав зі сцени під час виступу

Стало відомо, що днями Валерій Харчишин під час свого виступу не втримався на сцені і впав прямо під час виконання чергової композиції. Ролик одразу ж потрапив у соціальні мережі, зокрема в Instagram.

На додаток, фани підмітили важливий момент, що лідер “Другої Ріки” співає під час виступів наживо. Під час його падіння не було чутно треку, а коли він підвівся, то продовжив спів.

Якщо придивитися, помітно, що Валерій Харчишин широко посміхається, так як не зміг стримати емоції від неочікуваного падіння. Шанувальники в свою чергу зовсім не здивувалися професійній поведінці виконавця.

Нагадуємо, що днями артисти давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів про хворобу свого старшого сина. Зокрема, він зізнався, що на даний момент ліків для терапії немає, і його спадкоємець страждає від лінійки різноманітних розладів, які псують йому життя.

Чи вдалося Валерію на даний момент повністю відновити свій будинок, який також постраждав 2 роки тому на даний момент невідомо. Цей процес загальмувався через бюрократію.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?