Ровінська пішла проти матері Єгорової та перейшла до конкретних дій: “Не хочу, щоб вона отримувала гроші”

Стася Ровінська пішла проти своєї матері Сніжани Єгорової та перейшла до конкретних дій. Як саме вона планує зробити її голос не чутним для інших?

Конфлікт Сніжани Єгорової та її старшої дочки Стасі Ровінської триває вже 3 роки. Він почався з обурливих висловлювань зіркової матері з Туреччини, на які вона наважилася невдовзі після переїзду.

Стася, що на той момент працювала на українському телебаченні, одразу відреагувала на витівку матері і публічно звернулася до своїх глядачів, заявивши, що все почути ними — повна нісенітниця і не варта уваги. Окрім того дівчина була вимушена вибачитися за поведінку Єгорової та пояснила, що нібито та знаходиться не в собі.

Пізніше Стасі довелося ще декілька разів поспілкуватися з аудиторією на цю тему. Однак це принесло їй багато проблем та хвилювань. Врешті-решт, через декілька місяців її родина прийняла рішення переїхати за кордон. Країною еміграції стали Сполучені Штати Америки.

Стася Ровінська розповіла, як хоче запобігти діяльності матері Сніжани Єгорової

Стася Ровінська розповіла, як хоче запобігти діяльності матері Сніжани Єгорової

За увесь цей час жінки між собою не спілкувалися. Єгорова неодноразово гучно та скандальна намагалася давати відповіді своїй дочці, і зокрема вдавалося також до образливих висловлювань та принизливих звинувачень.

Стася в свою чергу говорила, що їй шкода, що її молодші брати та сестри вимушені на даний момент перебувати зі Сніжаною, і виходу для них немає. Сестра Стасі Олександра Єгорова також перебуває в США, і також не підтримує зв’язок з телеведучою, і все через схожі проблеми у відносинах з нею.

Пройшло багато часу, але стався знову була вимушена привернути на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram увагу до діяльності своєї матері. Але на цей раз вона перейшла до конкретних дій та попросила допомоги у користувачів.

“Поскаржтеся на канал! Будь ласка, розкажіть про цей канал. Я не хочу, щоб вона отримувала гроші. Вона там донати збирає і заробляє на цьому”, – закликала Стася.

Стася Ровінська розповіла, як хоче запобігти діяльності матері Сніжани Єгорової

Попри складну ситуацію, Ровінська отримує підтримку від своєї аудиторії.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?