Модна перука, шкіряний прикид та червона помада: як виглядає теща мільярдера Захура – Камалія її повна копія

Після розлучення з мільярдером, найріднішою людиною, окрім дочок, у Камалії залишилася лише мама – Інна Шмаренкова, яка зробила все заради кар'єри та щастя доньки.

Коли молода, але вже відома співачка Камалія, вийшла заміж за мільярдера пакистанського походження Мохаммада Захура, її мама, яка зробила все для кар’єри своєї дочки і навіть придумала їй псевдонім, була щаслива. Невдовзі Інна Шмаренкова оселилася у розкішному особняку, який збудував для своєї молодої дружини мільярдер Захур. Вона продовжувала допомагати своїй дочці справлятися з господарством, а коли народилися довгоочікувані онуки – Мірабелла та Арабелла, то із задоволенням поралася з дітьми.

Камалія та Мохаммад Захур
Камалія та Мохаммад Захур

Вирушаючи в поїздки на дорогі курорти Камалія обов’язково брала з собою маму, так само Інна Шмаренкова супроводжувала пару на світські заходи і іноді роздавала інтерв’ю, де із захопленням говорила про творчість своєї доньки, про зятя-мільярдера, який влаштував їм розкішне життя та онуків. Так тривало 20 років, поки Камалія не повідомила про розлучення з Мохаммадом Захуром.

Камалія з мамою
Камалія з мамою
Камалія з мамою
Камалія з мам

Новина стала справжнім потрясінням для багатьох шанувальників пари. Мабуть, для мами Камалії теж, хоча в її житті нічого особливо не змінилося. Разом із донькою вони продовжують жити у своєму розкішному будинку під Києвом. Проте, зовні Інна Шмаренкова начебто змінилася. На свіжих фотографіях, які оприлюднила артистка, її маму просто не впізнати – теща мільярдера пакистанського походження Мохаммада Захура, який продовжує допомагати сім’ї і разом з дочками Камалії живе зараз у Лондоні, постала в перуці зі стрижкою каре, у шкіряному костюмі і з червоною помою. на губах.

Камалія показала маму, яка стала помітно молодшою
Камалія показала маму, яка стала помітно молодшою

У коментарях суцільне захоплення і сотні компліментів, як Камалії, так і її красуні-мамі, яка на думку багатьох стала виглядати як мінімум на 30 років молодшою ​​і стала просто копією своєї знаменитої дочки.

А що ви думаєте з цього приводу?

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?