Що дісталося Арсену Мірзояну зі спадщини тещі Ніни Матвієнко: сімейний будинок не його, а живе там він

Другий чоловік Тоні Матвієнко співак Арсен Мірзоян був у дуже близьких стосунках зі своєю тещею та називав її "мамою". Вона своєю чергою, ласкаво називала його "синок".

Коли не стало легендарної української співачки Ніни Матвієнко, вся її велика родина – чоловік – художник Петро Гончар, з яким вона роз’їхалася після 50 років шлюбу, сини, дочка Тоня із зятем Арсеном Мірзояном та онуки дуже тяжко переживали втрату близької та рідної людини. У цьому немає нічого дивного, адже артистка, незважаючи на деякі розбіжності в сім’ї, завжди підтримувала їх і була поряд у найважчий момент.

Що дісталося Арсену Мірзояну зі спадщини тещі Ніни Матвієнко
Що дісталося Арсену Мірзояну зі спадщини тещі Ніни Матвієнко

Так, коли почалася війна в Україні та дочка разом із онуками  – старшою Уляною та молодшою ​​Ніною намагалася розпочати нове життя за кордоном (у Великій Британії), Ніна Митрофанівна дала притулок у своєму будинку зятю і кілька місяців жила там з ним удвох. В одному зі своїх інтерв’ю легендарна артистка зізнавалася, що Арсен Мірзоян дуже допомагає їй і навіть називала його своїм сином. Співак у свою чергу завжди дуже тепло відгукувався про тещу.

Що дісталося Арсену Мірзояну зі спадщини тещі Ніни Матвієнко
Що дісталося Арсену Мірзояну зі спадщини тещі Ніни Матвієнко

Зазначимо, що до лютого 2022 року Ніна Матвієнко з чоловіком жила під одним дахом разом зі своєю дочкою Тонею, її чоловіком Арсеном та молодшою ​​онукою Ніною, названою честь знаменитої бабусі. Так само в будинку жив її сін, котрий повернувся з монастиря та старша онука Уляна разом зі своїм молодим чоловіком.

Тоня Матвєєнко з Арсеном Мірзояном та дочками - Уляною та Ніною
Тоня Матвєєнко з Арсеном Мірзояном та дочками – Уляною та Ніною

“Не їм зі мною важко, а мені з ними…”, – зізнавалася Ніна Митрофанівна в одному зі своїх інтерв’ю.

Але дозволити собі окреме житло вона не могла, а діти теж не хотіли йти з її дому. Зважаючи на все, в сім’ї виникали проблеми, тому артистка вирішила виселити чоловіка Петра Гончара і оголосила про це публічно.

Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко

Після смерті Народної артистки Тоня та Арсен прийняли спільне рішення і перевезли батька до свого великого будинку, який дістався співачки спадок від дружини (нагадаємо, офіційно Ніна Матвієнко та Перт Гончар не розлучені) та матері. Нині все дружне сімейство живе під одним дахом. Поки батьки гастролюють Україною та світом, дідусь, судячи з усього, доглядає молодшу онучку, якій лише 8 років. В Україні до останнього часу перебувала і старша дочка Антоніни від першого шлюбу, яку вона народила у 17 років.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?

Величні плани: Олена Кравець розкрила, ким мріють стати її двійнята – шляхи брата та сестри розійдуться?

Відома українська акторка вирішила привідкрити завісу життя своєї родини та відверто розповіла про плани її менших дітей на майбутнє. Виявляється, двійнята обрали кардинально різні шляхи.