Екс-учасник Холостячки з Мішиною Тригубенко показав сина, якому виповнився рік – “супер-тато-одинак”

Один із найяскравіших учасників першого сезону "Холостячка" із Ксенією Мішиною Олексій Тригубенко оприлюднив фотографії зі своїм сином. Мами малюка немає в жодному кадрі.

Фіналіст першого сезону романтичного шоу “Холостячка”, де головною героїнею була актриса Ксенія Мішина – Олексій Тригубенко продовжує інтригувати підписників фотографіями свого маленького сина Марка, який з’явився на світ улітку 2023 року.

На День народження малюка щасливий батько вирішив поділитися зворушливими відео, де зняв усі найяскравіші моменти із сином за рік.

“Перший день народження. Хочу тут залишити приємні моменти за рік, щоб заходити та подивитись, який він був маленький”,- підписав кадри Трегубенко.

У Мережі відразу з’явилися коментарі, багато користувачів Мережі звернули увагу, що на відео знову немає мами хлопчика.

“Вітаю! А де ж мама?”, “Мені теж цікаво, все ж хто народив цього хлопчика”, “Мами знову немає. це капець, рік пройшов а маму все не показує. Чи її дійсно немає. Мабуть сурогатна народила”, “Теж цікаво, невже то така тайна – хто мама. А можливо вона не красива, того її не показують, але з такими грошима вже можна за рік і красоту навести…”, “Може мама просто не публічна людина і попросила, щоб її фото не було в соцмережах”, “Скільки любові сина і тата в одному відео неймовірно. З Днем народження синочка. З таким татом син точно виросте щасливим”, – писали у коментарях.

Екс-учасник Холостячки Тригубенко показав сина, якому виповнився рік

Нагадаємо, що Олексій Трегубенко, хоч і веде соціальні мережі, але намагається не афішувати своє особисте життя. Лише одного разу чоловік проговорився, що за місяць до повномасштабної війни познайомився з дівчиною на ім’я Аліна. Більше про свої стосунки екс-учасник “Холостячки” нічого не розповідав і всіляко намагався уникати цієї теми, поки одного разу не приголомшив новиною, що став батьком. Хто мама дитини досі невідома. Можливо, та сама Аліна.

А що ви думаєте з цього приводу?

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?