Як виглядає той, що зробив пропозицію руки та серця Лесі Нікітюк: з Притулою її очі ніколи так не сяяли

Як виглядає той, що зробив пропозицію руки та серця Лесі Нікітюк? Разом з Сергієм Притулою її очі ніколи так не сяяли. Тож цей таємничий чоловік?

Протягом багатьох років Леся Нікітюк мовчала на рахунок свого особистого життя і не розповідала, хто поселився в її серці. І лише разу зробила виключення для свого нареченого.

Для Катерини Осадчої вона розповіла, що виявляється її доля жила навпроти її квартири. Знайомство сталося випадково, але все подальше було їхнім вибором. Зокрема, в них швидко закрутився роман, а пізніше Леся Іванівна заявила, що незабаром вийде заміж.

Леся Нікітюк розповіла про чоловіка, який зробив їй пропозицію

Леся Нікітюк приймає вітання у красивій білій сукні
Леся Нікітюк розповіла про чоловіка, який зробив їй пропозицію

Але через деякий час настала інформаційна тиша, і лише незабаром була вимушена повідомити, що ніякого весілля не буде. Для публіки залишилося загадкою, що сталося між цими 2, але поповзли чутки про розставання.

Звичайно, про те, щоб представити свого коханого публіці вже навіть мови не йшло. 2 роки тому Богдан Беспалов заявив, що Леся Нікітюк насправді багато років перебувала у стосунках з оператором. Нібито, вона мріяла вийти за нього заміж, але врешті-решт не склалося.

Зокрема, блогер також заявляв, що він нібито дуже сильно поміг Лесі у кар’єрі. Нікітюк відреагувала на це майже одразу, спочатку підігравши Безпалова, але у ході відео стало відомо, що таким чином Нікітюк дала зрозуміти, що це насправді нісенітниці.

Нагадуємо, що якось у шов жінкичук також зробили пропозицію руки і серця. Новина швидко облетіла мережу, але згодом стало зрозуміло, що це була частина перфомансу, і ніякого весілля не очікується. Тоді Нікітюк грала співачку Адель під час її легендарного виступу у Лондоні, що завершився пропозицією вийти заміж.

До речі, сам Богдан Беспалов заявляв, що стосунки Лесі Нікітюк з її оператором завершилися через його бажання виїхати за кордон. Чоловік нібито евакуювався на початку 2022-го, залишивши свою кохану в Україні.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?