“Марсель все тримає під контролем”: дружина Тімура Мірошниченка вперше назвала діагноз прийомного сина

Дружина популярного українського телеведучого Інна Мірошниченко відверто розповіла про стан їхнього 3-річного синочка Марселя. Родина багато пройшла, і ще більше випробувань чекає на них попереду.

Родина відомого телеведучого Тімура Мірошниченка розкрила свої обійми для двох названих дітей. У кожної дитини є власна історія, яка вражає кількістю негараздів, що випали на їх долю. Сьогодні, Інна вирішила розкрити, які проблеми зі здоров’ям спіткали маленького Марселя.

У своєму Instagram, жінка зізналася, що з народження Марсель має вроджений дефект. Завдяки лікарям, хлопчик вижив, проте це тільки початок його лікування. Фактично, у сина немає прямих м’язів живота, тож нічого не тримає його внутрішні органи.

“Марсель народився без прямих мʼязів живота. Це наслідок гастрошизису, вродженого дефекту. Всі його органи при народженні випадали назовні. Їх склали і зашили шкіру”, – поділилася жінка.

Інна Мірошниченко розповіла про хворобу названого сина
Інна Мірошниченко розповіла про хворобу названого сина

Протягом року, який Марсель провів у новій родині, подружжя збирало думки різних лікарів, багато консультувалися, проте так і не змогли визначитися з лікуванням. Варіантів не так багато – потрібно ставити спеціальні сітку, яка зможе підтримувати органи хлопчика. Проте, це рішення тимчасове, адже він росте і через це йому потрібно буде проводити регулярні операції, аби її замінити.

“Ставити під шкіру сітку і що два роки міняти, бо тіло росте. Зривати сітку, яка приросла в тканини, і ставити нову… Або ходити цілодобово в бандажі, поки тіло не виросте повністю, і ставити потім”, – розповіла Інна.

Інна Мірошниченко розповіла про хворобу названого сина
Інна Мірошниченко розповіла про хворобу названого сина

За словами Мірошниченко, рішення прийшло звідти, звідки не чекали. Марсель дуже енергійна дитина, щобільше, він гіперактивний. Завдяки цьому, вже у такому юному віці, хлопчик зміг накачати прес, який і допомагає його внутрішньочеревним органам залишатися на місці. Попереду у хлопчика не одна операція, проте родина готова пройти через це разом.

“Ми поки відкладаємо питання операції з сіткою! Вже підтверджено лікарями. Марсель все тримає під контролем. На Марселя чекають інші планові операції. Вже цього місяця. Але в порівнянні з сіткою то дрібниці. І ми з ними впораємося!”, – підсумувала допис Інна.

Інна Мірошниченко розповіла про хворобу названого сина
Інна Мірошниченко розповіла про хворобу названого сина

Схожі статті

Холостяк-14 Україна – хто з учасниць покинув шоу в 10 випуску від 19 грудня 2025 року

Яка з учасниць покинула Холостяк-14? 10-й випуск став особливим, адже Тарас Цимбалюк зробив неочікуваний вибір. Публіка не стримала свого здивування.

Зважені та щасливі 10 сезон 12 випуск від 14.12.2025: хто покинув шоу – “Але ти молодець!”

Стало відомо не тільки, хто покинув Зважені та щасливі, але й хто увійшов у фінал. Залишилися лише найсильніші учасники. І вони будуть конкурувати за звання переможця.

МастерШеф 16 сезон 16 випуск від 13.12.2025: хто покинув шоу – “Був мінімум бароном”

А хто на цей раз покинув МастерШеф? Судді назвали ім'я учасника, який не тільки не пройшов далі, але й не отримав кітель. На цей раз глядачам було важко.

Холостяк-14 Україна – хто з учасниць покинув шоу в 9 випуску від 12 грудня 2025 року

Хто покинув шоу Холостяк на цей раз? Тарас Цимбалюк знову прийняв рішення, залишивши проєкт без ще однієї красуні. А фінал тим часом все ближче!

Помер Степан Гіга – фанати і велика любляча родина ллють сльози. Усі подробиці

Повідомляється, що знаменитий український виконавець Степан Гіга рушив на небеса у віці 66 років після тривалої недуги. Усі подробиці у нашому матеріалі.

Дружина Віктора Павліка розповіла про важкий стан здоровʼя і заговорила про кінець

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про свій стан і заговорила про фінал. Чому у блогерки з'явилися такі невеселі думки, і що відбувається насправді?