Усиновленому сину Тімура Мірошниченка зробили другу операцію: для чого і як почувається Марсель зараз

Українці вклоняються батькам зіркового подружжя Тімуру і Інні Мірошниченкам, які не лише усиновили хлопчика, а й роблять все для того, аби він був здоровим.

Відомий телеведучий багатьох провідних телеканалів України Тімур Мірошниченко і його дружина, адвокатеса Інна, повідомили, що їхньому усиновленому сину Марселю вже зробили другу операцію. Як відомо, хлопчик із народження має вроджену проблему з животиком — відсутні потрібні м’язи, які б тримали всі органи на своєму місці. Інформацією про те, як пройшла друга операція Марселя, Інна Мірошниченко поділилася зовсім нещодавно.

За словами телеведучого Тімура Мірошниченка, у Марселя величезна жага до життя. Вони з Інною були впевнені, що він справиться ще з першою операцією, яку йому провели 9 червня 2023 року. Тоді саме так і сталося! А ось друга операція Марселя пройшла не так гладко. При тому, що її проводив найкращий лікар в Україні, що спеціалізується в цьому напрямку. Не дивлячись на певні маленькі нюанси, подружжя Мірошниченків хочуть надихнути всіх батьків, які бояться усиновлювати дітей, які мають певні діагнози та ризики. Вони вважають, що справитися можна зі всім.

 

Інна Мірошниченко переконана, що якщо в людини (у дитини) є тепло, обійми та підтримка, то вона здатна протистояти викликам. А справжні дива можуть статися лише тоді, коли любов бере верх над усім. Усім тим, що робить подружжя Мірошниченки, неабияк захоплюються українці. У коментарях до цього допису вони написали, що Марсель вижив, бо чекав саме на таких маму і тата. А також, вони дуже сильні люди і батьки, а Марселю бажають тільки покращення здоров’я.

“Я вклоняюся Вашим батькам! Вони виховали надлюдей”, – написали українці про зіркову пару Тімура і Інну Мірошниченків.

Схожі статті

МастерШеф 16 сезон 16 випуск від 13.12.2025: хто покинув шоу – “Був мінімум бароном”

А хто на цей раз покинув МастерШеф? Судді назвали ім'я учасника, який не тільки не пройшов далі, але й не отримав кітель. На цей раз глядачам було важко.

Холостяк-14 Україна – хто з учасниць покинув шоу в 9 випуску від 12 грудня 2025 року

Хто покинув шоу Холостяк на цей раз? Тарас Цимбалюк знову прийняв рішення, залишивши проєкт без ще однієї красуні. А фінал тим часом все ближче!

Помер Степан Гіга – фанати і велика любляча родина ллють сльози. Усі подробиці

Повідомляється, що знаменитий український виконавець Степан Гіга рушив на небеса у віці 66 років після тривалої недуги. Усі подробиці у нашому матеріалі.

Дружина Віктора Павліка розповіла про важкий стан здоровʼя і заговорила про кінець

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про свій стан і заговорила про фінал. Чому у блогерки з'явилися такі невеселі думки, і що відбувається насправді?

Зважені та щасливі 10 сезон 11 випуск від 07.12.2025: хто покинув шоу – “Зайняла чиєсь місце”

Хто покинув Зважені та щасливі у 11 випуску? Учасників залишилося мало, а позаду мінус десятки кілограмів. Втім, до фіналу зможуть дійти далеко не всі.

Після 2-х місяців коми: помер автор хіта ADAM “Танцюй зі мною повільно” – йому було 38

Автор хіта "Танцюй зі мною повільно" Михайло Клименко не зміг повернутися до нас після 2 місяців дуже непростого стану. Його дружина повідомила цю новину.