Тисячі російських блогерів у сльозах: в рф не буде більше Youtube, Instagram та інших популярних соціальних мереж

Черговий день зустрічає у війні наша сильна держава, проте і противник продовжує слабшати, адже нові санкції вже торкнулися і простих людей.

Ми не помічаємо, який сьогодні день тижня, але твердо знаємо, що 17 день Україна героїчно протистоїть загарбнику. Весь світ допомагає нам з усіх сил.

Тисячі російських блогерів у сльозах

Відомо, що популярні бренди вже полишили російський ринок, адже не хочуть підтримувати агресора. Лише за 15 днів, пише “Економічна правда“, з рф пішло близько 300 компаній. Це і популярні готелі, і навіть мережі фаст-фуду. Втратили люди і доступ до маркету застосунків для Android Google Play, перестали працювати пластикові картки.

З 4 березня спостерігаються проблеми у користувачів Youtube. Втім, масла у вогонь підливає сам собі і російський уряд. Попри вже отримані санкції, чиновники вирішили відключити своїм громадянам одну з найпопулярніших соціальних мереж – Instagram.

14 березня яскраві фото щасливого життя будуть недоступні для користувачів з рф. Цікаво, що таке рішення взяв “Роскомнадзор”. Такий термін вказали із розрахунку того, що люди захочуть скачати свої світлини та скопіювати переписки. Блогери, які створили завдяки цій мережі собі шалені статки – просто ошелешені.

Український журналіст Олексій Дурнєв зробив підбірку особливо емоційних росіян, які просто не стримують сліз від того, що більше не буде звичних магазинів та фактично роботи в інтернеті.

А тим часом у телеграмі шириться відео, де росіянки, які вважали Instagram джерелом свого доходу просто б’ються в істериках, адже навіть молодіжний Тік-Ток став для них теж закритим.

Тисячі російських блогерів у сльозах

Схожі статті