Як виглядають дружини народних героїв України: родини Арестовича, Віталія Кіма, Михайла Подоляка та інших

За час війни багато українських політиків стали набагато популярнішими, ніж голівудські зірки. Підвищився інтерес і до їхнього особистого життя. Дізнайтеся, як виглядають дружини Арестовича, Кіма, Подоляка та інших.

Сьогодні українців як ніколи надихають політики, а хто ж надихає їх? Редакція “Сенсації” зібрала найцікавіше про коханих та родини народних героїв.

Олексій Арестович

Здається, немає жодного українця, який би не знав, хто такий Арестович. Олексій – радник президента України та національний заспокоювач. Безліч жінок мріяли б про те, аби він був холостяком, однак серце політика зайняте.

У 2015 році Арестович одружився на директорці з розвитку одного з українських видавництв Анастасії Грибановій. Пара має двох спільних дітей.

Як виглядає дружина Арестовича
Як виглядає дружина Арестовича

Віталій Кім

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім надзвичайно надихає своїм невичерпним оптимізмом та вірою в неминучу перемогу над ворогом.

Віталій давно у шлюбі, його кохану жінку звуть Юлія, і вона зробила його багатодітним батьком. Подружжя виховує дочок Олександру і Євгенію та сина Руслана.

Як виглядає дружина і діти Віталія Кіма

Михайло Подоляк

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк теж не холостякує, але вкрай рідко розповідає про своє особисте життя. Відомо, що він одружений.

Як виглядає дружина Михайла Подоляка

Валерій Залужний

Головнокомандуючий Збройними Силами України Валерій Залужний вже багато років щасливий у шлюбі з коханою дружиною Оленою. У пари дві доньки – старша служить в Київському гарнізоні, а молодша мріє стати лікарем.

Як виглядає дружина Валерія Залужного

Олексій Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков одружений з приголомшливою красунею та телеведучою ICTV Юлією Зорею. Спільних дітей у них немає.

Як виглядає дружина Олексія Резнікова

Схожі статті