Другий двоповерховий поїзд Skoda починає курсувати Україною: розклад руху та маршрут нового транспорту

В Україні пускають новий потяг, який обіцяє швидкісно доставляти пасажирів по маршруту. Дізнайтеся, як буде курсувати новий другий двоповерховий поїзд Skoda, скільки буде коштувати проїзд, а найголовніше, куди ним можна буде дістатися ним.

АТ “Укразалізниця” запускає новий потяг. Відомо, що транспорт був на реконструкції або, як вже встигли охарактеризувати у мережі — “під парканом”. Тим не менш, працівники нашого Київського електровагоноремонтного заводу плідно працювали, аби всі вагони були на ходу.

Як було зазначено на Facebook сторінці Міністерства інфраструктури, підприємство таким чином змогло зберегти робочі місця та підтримати вітчизняну промисловість.

Як виглядає новий двоповерховий поїзд Skoda?

Білосніжний красень дійсно вражає. У ньому шість вагонів, розрахованих на 636 пасажирів. А найголовніше, що він підходить навіть маломобільним групам населення. Можна також їздити у ньому велосипедистам зі своїм власним транспортом. За місяць планується перевезення 40-ка тисяч громадян. Для розуміння масштабу: в один лише потяг можна посадити всіх містян у Володимирі, що на Волині та привезти на екскурсію до Києва.

Другий двоповерховий поїзд Skoda починає курсувати Україною

Запуск двоповерхового составу обіцяє полегшити пересування пасажирів, що подорожують за фастівським напрямом.

Як буде їздити новий двоповерховий поїзд Skoda?

Маршрут прокладено на захід України. Відправлятися потяг буде з Києва та прямуватиме до Рівного, а далі до Луцьку. Зі столиці вирушатиме щодня, крім середи о 7:25 ранку, а прибуватиме до кінцевої зупинки о 13:12. У зворотному напрямку також буде курсувати щодня на тижні, крім середи. З Луцька вирушатиме о 15:20, а до столиці прибуватиме о 20:42.

На сайті “Укразалізниці” вже можна купувати квитки. Потяг №755Д має одразу у меню 2 поверхи, а вагони, де люди можуть розмістити крісло колісне позначені спеціальним символом. Слід зазначити, що у схожому вагонному составі, який поїхав Україною раніше також можна було підзарядити телефон та комфортно перевдягти малюка на спеціальному столику.

Другий двоповерховий поїзд Skoda починає курсувати Україною

Місце у першому класі можна знайти вартістю у 741,01 грн, а у другому у 193,44 грн. Ціну на квиток потрібно відслідковувати ближче до дня відправлення, адже вона може змінюватися. Зауважимо, що під час купівлі проїзного документа ви можете скористатися своїми пільгами, а також проїхатися за студентським.

Нагадуємо, що новий двоповерховий поїзд Skoda працює з 23-го серпня у тестовому режимі, за всіма оновленнями слідкуйте на сайті “Укрзалізниці”.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.