Українські чоловіки зможуть виїжджати з країни по робочих справах за допомогою “єВідрядження”: як це працює

З 1 вересня 2022 військовозобов'язані чоловіки зможуть виїхати по робочих справах, якщо вони відповідають певним критеріям, та зможуть внести заставу за себе

В Україні з’являється новий додаток, який дозволить українським чоловікам виїхати за кордон, але за умовою робочої поїздки, строком не довше ніж 7 днів, але строк виїзду може змінюватись.

Як користуватися новим додатком “єВідрядження”?

Послуга буде доступна на порталі “ДІЯ” окремим розділом. Поки що додаток працювати в тестовому режимі. Кабінет Міністрів заявив, що спочатку вони хочуть подивитись на популярність такої послуги та поступово вдосконалювати її. Адже основна каста – це військовозобов’язані представники бізнесу.

Нова послуга "єВідрядження"
Нова послуга “єВідрядження”

Використати нову послугу можливо якщо попередньо внести за себе заставу, в розмірі 200-хсот тисяч гривень. За словами одного з членів  Комітету з питань цифрової трансформації Сергія Штепи, ця сума як наче страховка, якщо раптом чоловік не повернеться. В такому разі гроші підуть на рахунок Державного бюджету.

Навіщо така велика застава?

Застава в такому розмірі береться для страховки, аби чоловіки не почали масово виїжджати за кордон.Поїздка повинна тривати не більше 7-ми днів. ” Цього часу вистачить аби вирішити робочі питання” – заявив Сергій Штепа. Але терміни поїздки в майбутньому будуть переглядатися.

А ось куди піде застава в розмірі 200 тисяч гривень, вирішив уряд. Гроші підуть на підтримку ЗСУ. Тобто, якщо людина не повертається, вона жертвує свої гроші на благо країни.
Які критерії для користуванням “єВідрядження”?
Для того щоб виїхати за кордон необхідно відповідати деяким пунктам:

  • Потрібно бути ФОПом або юридичною особою приватної форми власності
  • Не затримувати податкову звітність
  • Не мати заборгованості в ЄСВ
  • Виплачувати заробітну плату не менше 20-ти тисяч гривень за ФОПом чи юридичної особи
Чи вся чоловіки зможуть перетнути контроль
Чи всі чоловіки зможуть перетнути контроль

Які ще варіанти виїзду для чоловіків з цим додатком?
Окрім всього перерахованого, чоловіку, якщо він їде працювати ще необхідно буде мати запрошення від роботодавця ( про бізнес партнерів поки нічого не було зазначено). І самє роботодавець нестиме відповідальність за чоловіка, який поїде за кордон, аби уникнути шахрайства та незаконного виїзду з країни,за допомогою компаній в Європі. Такі випадки часто помічали на початку війни. Тож тепер, такі запрошення будуть підтверджені документально.

Схожі статті

Як розрахувати, скільки води треба пити в день для схуднення: Аніта Луценко розсекретила точну формулу

Зірка "Зважені та щасливі" фітнес-тренер та експерт з харчування Аніта Луценко розробила програму, яка допоможе схуднути без особливих зусиль. Важлива тема – вода, але є деякі нюанси.

Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Кочатков прокоментував її фото з новим обранцем: такого ніхто не чекав

Телеведуча Соломія Вітвіцька вперше поділилась спільною світлиною з новим обранцем. Окрім шанувальників, на знімок неочікувано відреагував й ексчоловік зірки, режисер Влад Кочатков

Мішина розповіла, чому закінчилися стосунки з переможцем шоу “Холостячка”: “Сталося це раптово і назавжди”

Відома українська акторка стала героїнею реаліті-шоу "Холостячка", де обирала для себе чоловіка мрії. Чому між жінкою та переможцем проєкту не утворилася міцна родина?

Куди зник Дан Балан? Повернувся на батьківщину і перебуває між двома любими жінками: жодна з них не Кароль

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан вже багато часу не з'являється в інформаційному просторі, віддаючи перевагу непублічному образу життя.

“Ви вже не разом?”: нова пасія Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи закінчилася ідилія з одруженим чоловіком

Нова дівчина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, модель Анастасія відверто відповіла, чи разом вони зараз. Підписники запідозрили, що пара могла розійтися.