Список найкращих країн для безпечних подорожей та еміграції, куди українки можуть безпечно їхати наодинці

З давніх часів прийнято вважати, що жінки на порядок слабші від чоловіків, що їм потрібно більше піклування та захисту, який самі собі надати не зможуть. Але світ змінюється.

Оскільки цього року виїзд за кордон для українських жінок став як ніколи актуальним, то одна з туристичних компаній, а саме Bounce, вирішила зробити статистику країн, які є більш безпечними для жінок, які на самоті збираються переїхати чи просто приїхати по справах. В світі є певні чинники, які можуть загрожувати самотнім жінкам в різних країнах. Тож найбільш розповсюдженими виявились виявились наступні:

 • масштаби гендерного розриву в оплаті праці
 • відсоток жінок, які почуваються в безпеці, коли пізно повертаються додому
 • рівень згвалтування та вбивства жінок чинні закони щодо домашнього насилля
 • наскільки жінка в тій чи іншій країні почуває себе незалежною та рівною

Ось такі чинники компанія Bounce вирішила проаналізувати, щоб впевнитись, де жінки будуть знаходитись в безпеці та почуватися впевненими, спокійними, незалежними та щасливими.

С
Самостійні поїздки жінок

Також Bounce врахували проблеми, які стосуються етнічного походження, щоб вберегти жінку від цькування та неможливого в моральному плані перебування в країні, яку вона обрала. Як саме експерти проводили ці дослідження та підбивали статистику країн, залишається не розголошеною інформацією. Натомість є результат. Отже, Повний список безпечних країн складається з таких країн як:

 • Ірландія
 • Австрія
 • Норвегія
 • Словенія
 • Швейцарія
 • Іспанія
 • Португалія
 • Канада
 • Нідерланди
 • Польща

Найкращою та безпечною країною стала Ірландія, через те,що за показниками в цій країні не розподіляють оплату праці за гендером, тобто жінка буде почуватися впевнено і вільно, а також в Ірландії діють суворі закони щодо домашнього насилля. Австрія посіла друге місце. В цій країні також низький рівень гендерного насилля і жінки в цій країні не бояться йти пізно додому наодинці. Тож, лідери виявлені, а далі вибір за жінками.

Схожі статті

Як розрахувати, скільки води треба пити в день для схуднення: Аніта Луценко розсекретила точну формулу

Зірка "Зважені та щасливі" фітнес-тренер та експерт з харчування Аніта Луценко розробила програму, яка допоможе схуднути без особливих зусиль. Важлива тема – вода, але є деякі нюанси.

Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Кочатков прокоментував її фото з новим обранцем: такого ніхто не чекав

Телеведуча Соломія Вітвіцька вперше поділилась спільною світлиною з новим обранцем. Окрім шанувальників, на знімок неочікувано відреагував й ексчоловік зірки, режисер Влад Кочатков

Мішина розповіла, чому закінчилися стосунки з переможцем шоу “Холостячка”: “Сталося це раптово і назавжди”

Відома українська акторка стала героїнею реаліті-шоу "Холостячка", де обирала для себе чоловіка мрії. Чому між жінкою та переможцем проєкту не утворилася міцна родина?

Куди зник Дан Балан? Повернувся на батьківщину і перебуває між двома любими жінками: жодна з них не Кароль

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан вже багато часу не з'являється в інформаційному просторі, віддаючи перевагу непублічному образу життя.

“Ви вже не разом?”: нова пасія Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи закінчилася ідилія з одруженим чоловіком

Нова дівчина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, модель Анастасія відверто відповіла, чи разом вони зараз. Підписники запідозрили, що пара могла розійтися.